Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 21-04-2015 11:37

U mnie to już chyba normalne, że jak jest spora przerwa czasowa od inwestycji, a portfel już zaczyna o sobie przypominać, że jest głodny, to ruszają większe kwoty do działania Lol


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 25-04-2015 10:40

Podsumowanie tygodnia. 5 otwartych pozycji, w tym jedna stratna. Niestety za późno wstaję, aby inwestować na podstawie analiz Tongue

[Obrazek: 5oamht.jpg]

łącznie zarobione: 222.75 euro Huh
Jak na 3 dni, to nie jest tak źle.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 27-04-2015 15:56

Jak wygrywać to z przytupem! A czym się tym razem sugerowałeś przy inwestycjach?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 28-04-2015 08:29

Pewnie wsparcia, opory i trend dlugotrwaly.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - rasiak221 - 28-04-2015 15:47

Ostatni raz zaufałem komuś Big Grin aud/usd dziś to jakaś porażka ten typ z binary24 Big Grin -500


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - adampl - 28-04-2015 19:55

(28-04-2015 15:47)rasiak221 napisał(a):  Ostatni raz zaufałem komuś Big Grin aud/usd dziś to jakaś porażka ten typ z binary24 Big Grin -500

Przecież to jest tylko analiza, w moim przypadku typ na aud/usd i eur/aud były trafne tylko że ja zakupiłem pozycję o 7:30 i skończyła się o 9:00 dzięki czemu jestem kolejne 250zł do przodu.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 29-04-2015 13:46

(28-04-2015 15:47)rasiak221 napisał(a):  Ostatni raz zaufałem komuś Big Grin aud/usd dziś to jakaś porażka ten typ z binary24 Big Grin -500

@[rasiak221] Ale tak szczerze - czy sam analizowałeś tą analizę, czy na czysto zobaczyłeś propozycję i otworzyłeś opcję bez żadnego zastanowienia?

To są analizy, nie sygnały. Widziałeś jaką mają skuteczność? Gdybyś stawkował jedną stałą kwotą, nie musiałbyś narzekać przez tamten tydzień. Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 30-04-2015 21:19

Kwiecień można w końcu zamknąć, a wraz z nim ostatni jego tydzień.

Pomimo dobrego wyniku, mam wyrzuty, że aż tak zaryzykowałem. I jeszcze o tej porze inwestować... Undecided
[Obrazek: sialfn.jpg]

[Obrazek: yna0th.jpg]

Łącznie w kwietniu zarobione, odliczając straty - 940 euro
Mało transakcji zrobiłem w kwietniu, a jednak czuję się tym zmęczony. No cóż - majówkę, czas zacząć impreza


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Lamojednorożec - 01-05-2015 11:30

Od początku roku widzimy wzrost ceny ropy, ale jak myślicie, jak długo się to utrzyma? Póki co bawię się w Spark Profit zamiast w konto demo na forexie (wiem, że to temat odnośnie opcji binarnych, ale giełda to giełda) i nie jestem do końca pewien czy wykresy się pokrywają~


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - rasiak221 - 01-05-2015 12:41

(29-04-2015 13:46)MLN napisał(a):  
(28-04-2015 15:47)rasiak221 napisał(a):  Ostatni raz zaufałem komuś Big Grin aud/usd dziś to jakaś porażka ten typ z binary24 Big Grin -500

@[rasiak221] Ale tak szczerze - czy sam analizowałeś tą analizę, czy na czysto zobaczyłeś propozycję i otworzyłeś opcję bez żadnego zastanowienia?

To są analizy, nie sygnały. Widziałeś jaką mają skuteczność? Gdybyś stawkował jedną stałą kwotą, nie musiałbyś narzekać przez tamten tydzień. Tongue

@MLN ja wiem, pierwszy raz sam nie analizowałem, tylko popatrzyłem, myśle, puszcze, i poszło daleko Big Grin każdy uczy się na błędachSmile