Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-03-2015 19:12

(18-03-2015 14:45)bart07 napisał(a):  Widzę, ostatnio grasz z dużo większym stopniem ryzyka ;P

To wszystko przez chęć odrobienia zaległości czasowych. Dziś już żadnej opcji nie będzie, bo czuje się zmeczony, a w ciągu dnia nie było nic ciekawego do otwarcia.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 20-03-2015 14:55

Wczoraj od mniej więcej 01:00 cena USD/CAD wpadła w kanał wzrostowy. Ciężko było stwierdzić czy trend się utrzyma, dlatego najbezpieczniej było postawić opcję CALL, ale niekoniecznie na zbyt długi okres. Moje przewidywania okazały się słuszne, a wykres nadal utrzymywał tendencję wzrostową.
W okolicach poziomu 1.0713 para EUR/USD natrafiła na opór. Poczekałem aż świeca przebije odpowiedni punkt i obstawiłem opcję PUT. Cena zgodnie z przewidywaniami poszła w dół a sprawdzenie wyniku inwestycji na platformie było czystą formalnością.

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]

[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

zarobione: 58.50 euro Huh


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 25-03-2015 06:23

Wczoraj nie inwestowałem, bo dane ekonomiczne były koszmarne. Za to pokazuje poniedziałkowe zagranie:

W AUD/USD od godziny ok 11.30 cena wsparcia zaczęła kształtować się na poziomie 0.78, a od rana ewidentnie można było zaobserwować trend wzrostowy. Gdy cena przekroczyła opór, postanowiłem obstawić opcję CALL. Było ryzyko, ale z drugiej strony wszystkie okoliczności były sprzyjające.
W rezultacie kolejne 109,5 w kieszeni, a AUD/USD nadal do 20 nadal utrzymywała trend wzrostowy.

[Obrazek: screen_SHU_4.jpg]

[Obrazek: screen_SHU.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 25-03-2015 22:14

Czemu uważasz ze fatalne były dane ekonomiczne? Mało ich było, albo mało znaczące czy jak?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-03-2015 11:58

(25-03-2015 22:14)Maersk napisał(a):  Czemu uważasz ze fatalne były dane ekonomiczne? Mało ich było, albo mało znaczące czy jak?

@[Maersk] chodzi o to, że było za dużo znaczących wydarzeń.

Także tego - ten miesiąc chyba już zakończony Big Grin

Wczorajsze wyniki:
[Obrazek: 1c6cx1.jpg]

Nie ukrywam, że USD/CHF doprawiło mnie kilka razy o zawał serca, ale jakoś się udało Smile

zarobione 320 euro - ok 1300PLN Huh

Pytanie dlaczego tak? Znajomy robi analizy na http://www.binary24.pl, więc się go tym razem posłuchałem Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - radekowsiak - 26-03-2015 12:09

Wow gratulację..


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - dexterr06 - 26-03-2015 13:12

chyba sie musze zainteresować tematem, będę zerkał- powodzenia


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - domson - 26-03-2015 14:15

Obserwuję od jakiegoś czasu Twój dziennik i od tamtej pory sporo się dowidziałem o opcjach binarnych. Btw. dobrze Ci idzie Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-03-2015 14:22

(26-03-2015 12:09)radekowsiak napisał(a):  Wow gratulację..
(26-03-2015 13:12)dexterr06 napisał(a):  chyba sie musze zainteresować tematem, będę zerkał- powodzenia
@[radekowsiak] @[dexterr06] - dzięki
(26-03-2015 14:15)domson napisał(a):  Obserwuję od jakiegoś czasu Twój dziennik i od tamtej pory sporo się dowidziałem o opcjach binarnych. Btw. dobrze Ci idzie Big Grin

@[domson] - by nie za dobrze, dlatego do końca miesiąca już sobie odpuszczam, by nie ryzykować Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Watoga - 26-03-2015 14:35

Gratulacje ! Ładna sumka.
Aż chce się tutaj zaglądać !

Czekam na kolejne informacje o Twoich inwestycjach ;-)

Jaki kapitał posiadasz na inwestycje jesli mozna widziec?