Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Krakauer - 09-03-2015 17:47

(09-03-2015 10:17)MLN napisał(a):  @[Krakauer] nie 60seundowe, tylko 5 minutowe, ale u nich się tak wyświetla, co wprowadzać może w błąd Wink
patrz czas wygaśnięcia Wink

Mea culpa! Faktycznie Smile popatrzyłem na zakładkę a potem tylko na sekundy (29) i się zagalopowałem. Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-03-2015 22:47

(09-03-2015 13:42)Maersk napisał(a):  A co powiesz o sytuacji złota? Ostatni tydzień tragiczny spadek, a od dzisiaj widać trend wzrostowy. Jak myślisz, złoto osiągnęło swoje dno i teraz będzie odbijać?
@[Maersk] Nie jestem teraz na bieżąco z giełdą, bo mam inne zajęcia Wink
(09-03-2015 17:47)Krakauer napisał(a):  
(09-03-2015 10:17)MLN napisał(a):  @[Krakauer] nie 60seundowe, tylko 5 minutowe, ale u nich się tak wyświetla, co wprowadzać może w błąd Wink
patrz czas wygaśnięcia Wink

Mea culpa! Faktycznie Smile popatrzyłem na zakładkę a potem tylko na sekundy (29) i się zagalopowałem. Smile
@[Krakauer] Zdarza się Wink


W tym tygodniu nie miałem zbytnio czasu na nic z powodu modernizacji strony, dlatego dopiero teraz wrzucam to co udało mi się ugrać.

09.03.2015 był idealnym dniem na stawianie opcji 05-1h USD/CAD, USD/CHF i AUD/USD wpadły w kanały trendowe i utrzymywały się stałe granice oporu i wsparcia.
USD/CHF utrzymało wsparcie na poziomie 0.9835. Analizując dotychczasowe zachowanie pary łatwo można było przewidzieć, że przekraczając tę granicę, cena zacznie rosnąć.

USD/CAD dobiło do poziomu 1.25750. Było do przewidzenia że w tym miejscu cena zacznie drastycznie rosnąć. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem było postawienie opcji CALL.

AUD/USD trzyma opór na poziomie 1.7733 i mało prawdopodobne by dążyło do przebicia w najbliższym czasie. Po przekroczeniu oporu, cena zgodnie z przewidywaniami szybko zaczęła maleć. Zgodnie ze swoimi oczekiwaniami postawiłem opcję PUT.

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]


[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]

[Obrazek: screen_SHU_4.jpg]


11.03
W parze USD/JPY opór wystąpił na poziomie 121.440. Do przewidzenia było, że cena będzie dążyła do wsparcia na poziomie 121.240. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem było postawienie opcji PUT na okres ok 1h.

AUD/USD na wykresie M5 utrzymywało opór w granicach 0.76235, a dotychczasowy ruch ceny wskazywał na kierowanie się wykresu w stronę wsparcia. Następne odbicie miało wystąpić gdzieś na wysokości mniej więcej 0,760. W tym przypadku również wybrałem opcję PUT.


[Obrazek: screen_SHU.jpg]

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]

[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]

Od wczorajszego popołudnia EUR/GBP wyraźnie utrzymywał opór na poziomie 0.7135. Zgodnie z moimi oczekiwaniami cena na początku lekko przebiła granicę oporu, by parę minut później dążyć do odwrócenia trendu. W tym przypadku postawienie opcji PUT na 40 minut było najlepszym posunięciem.

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]

[Obrazek: screen_SHU.jpg]


Przez te 3 dni, zarobiłem łącznie 189,50 euro Huh


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 14-03-2015 09:41

I to rozumie, zawsze z takich opisów można się czegoś nauczyć a nie screeny z wygranych i tyle. MLN jak możesz i masz czas to proszę o więcej takich opisów dotyczących zagrań Idea Gratulacje i oby tak dalej Lol


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - tribler - 14-03-2015 20:07

Powodzenia w zarobkach Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 16-03-2015 14:13

(14-03-2015 09:41)PremAccHack napisał(a):  I to rozumie, zawsze z takich opisów można się czegoś nauczyć a nie screeny z wygranych i tyle. MLN jak możesz i masz czas to proszę o więcej takich opisów dotyczących zagrań Idea Gratulacje i oby tak dalej Lol
@[PremAccHack] Staram się jak mogę. Może będzie więcej czasu na to Smile

(14-03-2015 20:07)tribler napisał(a):  Powodzenia w zarobkach Smile

@[tribler] dzięki Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Nexudus - 16-03-2015 14:57

Jest jaki serwis w ktorym moge zaczac z 100zl?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 17-03-2015 18:23

(16-03-2015 14:57)Nexudus napisał(a):  Jest jaki serwis w ktorym moge zaczac z 100zl?

@[Nexudus] - najniższy depozyt to 350 np. w Optiontrade


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 17-03-2015 20:45

330 na option trade.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-03-2015 00:06

Różnie z tym jest.

Już myślałem, że dzisiejszy dzień skończy się porażką, ale ostatnia opcja uratowała mi du...e Huh

[Obrazek: dydkoa.jpg]

zarobione: 53 euro

Zachciało mi się rysowania linii trendów i takie widzimisie powstało Lol
[Obrazek: 114hxe.jpg]


Wydaje mi się, że kombinowanie ze wskaźnikami za dużo w głowie miesza nam, a wystarczy poszukać alternatyw, choć niektóre mogą wydawać się zbytnio banalne.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 18-03-2015 14:45

Widzę, ostatnio grasz z dużo większym stopniem ryzyka ;P