Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 06-03-2015 01:06

@[Maersk] w sumie dobry nick na miliony wybrałem Big Grin
Wracając do moich inwestycji.

otwarte pozycje: 2
trafne: 2

zarobione: 105 euro Huh

[Obrazek: r07gc2.jpg]

Wczoraj za to:

[Obrazek: tzbs4a.jpg]

USD/CAD doszło do wsparcia na poziomie 1.24140 przez co wykres odbił się i cena poszła zdecydowanie w górę. Sytuacja jest bardzo czytelna na wykresach M15 oraz M30, a samo odwrócenie trendu było właściwie tylko kwestią czasu. Najlepszym posunięciem było postawienie opcji CALL wygasającej po ok 1-1,5h. Starałem się unikać 14.30 ze względu na wydarzenia makro które mogły narobić sporo zamieszania na wykresie.

Wykres:
[Obrazek: screen_SHU.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 06-03-2015 05:28

Dwie transakcje, dwa dni i ponad 400 złotych. Czego więcej potrzeba człowiekowi do szczęścia? Big Grin

Swoją drogą grasz tak mało bo czekasz na odpowiedni moment nawet pół dnia, czy po prostu miałeś tyle czasu żeby ogarnąć jedna transakcje?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Watoga - 06-03-2015 08:23

Gratulacje.
O to chodzi lepiej poczekać i zagrać tak by mieć większe szanse lub być pewnym, że to jak zagramy nam wejdzie.

Oby tak dalej mniej ale pewniej.
100€ ładna dniówka.

Powodzenia w dalszych inwestycjach.
Moje lenistwo nie pozwala mi się cofać wiec zapytam.

U jakiego brokera grasz?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 07-03-2015 03:18

(06-03-2015 05:28)Maersk napisał(a):  Dwie transakcje, dwa dni i ponad 400 złotych. Czego więcej potrzeba człowiekowi do szczęścia? Big Grin

Swoją drogą grasz tak mało bo czekasz na odpowiedni moment nawet pół dnia, czy po prostu miałeś tyle czasu żeby ogarnąć jedna transakcje?

@[Maersk] Czego potrzebuje? Jakiegoś wyjazdu za granicę Tongue

Mam czas, ale w opcjach trzeba nauczyć się być cierpliwym i można czekać cały dzień i nic nie postawić, albo strzelać w ciemno co 30 minut. Co myślisz jest lepsze? Smile

(06-03-2015 08:23)Watoga napisał(a):  Gratulacje.
O to chodzi lepiej poczekać i zagrać tak by mieć większe szanse lub być pewnym, że to jak zagramy nam wejdzie.

Oby tak dalej mniej ale pewniej.
100€ ładna dniówka.

Powodzenia w dalszych inwestycjach.
Moje lenistwo nie pozwala mi się cofać wiec zapytam.

U jakiego brokera grasz?

@[Watoga] zgadzam się z Tobą. Broker to BDSwiss Smile

otwarte pozycje: 4
trafne: 3
nietrafne: 1

zarobione: 65.50 euro Huh

[Obrazek: qt5on3.jpg]

[Obrazek: inuaax.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 07-03-2015 10:08

No masz rację, tym bardziej jak wypłata w euro. - Cieszy poczwórnie Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Krakauer - 08-03-2015 09:39

O kurcze MLN, widzę że zaatakowałeś opcje 60s Big Grin
Pewne wejście, czy wielki stres?

Gratulacje jak zawsze! Smile Powodzenia!


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 09-03-2015 10:17

@[Krakauer] nie 60seundowe, tylko 5 minutowe, ale u nich się tak wyświetla, co wprowadzać może w błąd Wink
patrz czas wygaśnięcia Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 09-03-2015 13:20

Milion dzisiaj coś planujesz inwestować? Obserwujesz coś, masz jakieś ciekawe dane?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 09-03-2015 13:22

Poniedziałki raczej będę sobie odpuszczał, jeszcze wieczorem po 20 zobaczę jak sytuacja z Eur


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 09-03-2015 13:42

A co powiesz o sytuacji złota? Ostatni tydzień tragiczny spadek, a od dzisiaj widać trend wzrostowy. Jak myślisz, złoto osiągnęło swoje dno i teraz będzie odbijać?