Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - LordBeaK - 03-03-2015 08:34

Ten lapek ma z 10 lat Smile wszystko z netem i konfiguracja jest ok. Na komputerze nie ma problemow.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 03-03-2015 08:35

Czasami to zalezy od brokera mt, ktos nie dawno robul testy i rozne mt roznie obciazaly kompa. U mnie jest to samo. Onada idzie ladnie a xm grzeje kompa sporo


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-03-2015 11:03

(03-03-2015 07:20)Maersk napisał(a):  Co masz na myśli kiepski sprzęt? Nie to żebym się rzucal czy coś, ale po prostu chce wiedzieć jaki wpływ ma słaby komputer na śledzenie wykresów. Mój jest stary i praktycznie bez zasilacza i na nim działam i nie narzekam Tongue

@[Maersk] Nie chodzi o samą pojemność RAM, czy system operacyjny, bo to ma też znaczenie, ale nie tak duże. Chodzi o zasyfienie komputera, że zanim przełączysz się z przeglądarki do mt4 i odwrotnie, to mija z 5 minut albo się wiesza na stałe i trzeba restartować kompa.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 03-03-2015 13:22

No to wystarczy zrobić formata albo defragmentacje chociaż, skan


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - LordBeaK - 03-03-2015 17:02

Uwiez mi w przypadku starszych sprzetow to nie pomaga.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-03-2015 20:48

@[Maersk] uwierz mi, że laptop był czyszczony, nawet teraz zrobiłem formata, ale jednak to nie to co nowy Wink

@[LordBeaK] zgadza się Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 03-03-2015 20:51

Widocznie muszę uszanować moje staruszka, bo nie robi mi takich scen Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 05-03-2015 13:02

@[Maersk] musiałeś coś wykrakać, bo stary laptop mi jeszcze jako tako działał, a dziś działa tylko na podłączonej ładowarce Tongue

Wczoraj jedna trafna transakcja, ale to wieczorem napisze, bo jeszcze czekam teraz na okazje Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 05-03-2015 16:06

@[MLN]- widocznie czas już zmienić sprzęt ;P


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 05-03-2015 21:29

Czekamy MILION na Twoja relacje z Twoich transakcji Big Grin