Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Tomono - 23-02-2015 13:40

Dzięki wielkie, trochę tego już mam do przeczytania ale jak skończę zaczynam z kontem demo Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - BlackFacePL - 24-02-2015 13:22

Fajny temat Smile Sporo się dowiedziałem Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-02-2015 13:03

(23-02-2015 13:40)Tomono napisał(a):  Dzięki wielkie, trochę tego już mam do przeczytania ale jak skończę zaczynam z kontem demo Big Grin

(24-02-2015 13:22)BlackFacePL napisał(a):  Fajny temat Smile Sporo się dowiedziałem Smile

Nie ma problemu Wink W razie czego @[Tomono] oraz @[BlackFacePL] pytajcie Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 02-03-2015 13:04

Luty kolejnym miesiącem który nie był za bardzo obfity w pieniądze Tongue

zarobione przez cały miesiąc:
240.34 euro / 1002zł Huh

Jednak już został zamówiony laptop, teraz tylko odebrać, przeinstalować to co potrzebne do opcji i czas nadrabiać zaległości Wink

A wy jak ze swoimi inwestycjami?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - LordBeaK - 02-03-2015 22:43

Ja dzisiaj 50€ zarobku Smile życzę powodzenia. Przy twojej wiedzy 240€ to dniówka Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-03-2015 00:37

@[LordBeak] Wiedza to swoją drogą, jeśli masz kiepski sprzęt do inwestowania, to wtedy nie ma co ryzykować Wink Lepiej mniej a pewniej.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - LordBeaK - 03-03-2015 07:02

Oo tak to prawda. Mój laptoo też coś odpiernicza. Mt4 mi sie strasznie zacina. Trzeba pomyśleć o zmianie Smile ale jak bedziesz miał nowy sprzęt to powinieneś zaszaleć Smile widziałem już u cb dniówki po 300€ Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 03-03-2015 07:20

(03-03-2015 00:37)MLN napisał(a):  @[LordBeak] Wiedza to swoją drogą, jeśli masz kiepski sprzęt do inwestowania, to wtedy nie ma co ryzykować Wink Lepiej mniej a pewniej.

Co masz na myśli kiepski sprzęt? Nie to żebym się rzucal czy coś, ale po prostu chce wiedzieć jaki wpływ ma słaby komputer na śledzenie wykresów. Mój jest stary i praktycznie bez zasilacza i na nim działam i nie narzekam Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - LordBeaK - 03-03-2015 07:28

W moim przypadku po Wykres potrafi sie zaciac na 10 min a potem dopiero ustawic w odpowiedniej pozycji.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 03-03-2015 07:35

Może masz źle skonfigurowany MT. Albo przeżywa Ci internet. To chyba nie możliwe żeby aż tak komputer był obciążony podczas tego procesu.