Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - DreamCh - 18-02-2015 10:35

Hej, super dziennik Smile Powiedz mi, dziś masz zamiar grać czy dzień wolny? Bo po kalendarzu ekonomicznym widzę że dziś co chwilę się coś dzieje Tongue A chciałem popykać dziś coś ;\ Czy po prostu nie grasz na parach, gdzie są jakieś wydarzenia dziś?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-02-2015 10:42

Dziś może być ciężko, jeszcze się zobaczy, ewentualnie między 17 a 19 można spróbować Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - DreamCh - 18-02-2015 11:12

Ja właśnie dostałem po dupie od USD/CHF więc mam nauczkę żeby nie grać w wydarzeniach przy kalendarzu. Na szczęście tylko konto demo. Lecz za to: EUR/USD

[Obrazek: 1e0vpi.jpg]


Idealny sygnał na Fibo i Binary extreme. Nie wiem czy to zasługa kalendarza. Wcześniej już miałem kilka takich sygnałów nie grając przy wydarzeniach. Wydaje mi się, że grając pewien czas na demo można dojść dość daleko. A co do zarobków jak pisałeś w poprzednim poście to faktycznie, na szybki zarobek nie można tutaj liczyć, lecz gdy doświadczenie i kapitał np. po 2 latach pozwoli to możesz walić stawkami np. 200-300 - wtedy już można trochę zarobić, więc WARTO Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 18-02-2015 13:50

Szkoda, że nie można usuwać postów :/ ale ogólnie to myśle, że wieksze stawki to głównie kwestia psychiki. Oczywiscie moze nie na początku ale po jakims czasie.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 20-02-2015 05:45

(18-02-2015 11:12)DreamCh napisał(a):  A co do zarobków jak pisałeś w poprzednim poście to faktycznie, na szybki zarobek nie można tutaj liczyć, lecz gdy doświadczenie i kapitał np. po 2 latach pozwoli to możesz walić stawkami np. 200-300 - wtedy już można trochę zarobić, więc WARTO Smile

Mógłbym się nawet uprzeć i stwierdzić, że rok nawet by wystarczył Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Tomono - 21-02-2015 20:38

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy ciężko na opcjach jest uzbierać miesięcznie kilkaset zł ?? Sam zamierzam zacząć gdyż czytałem, że nie zajmuje to aż tak dużo czasu, wystarczy być przy komputerze i czekać na sygnał. Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 22-02-2015 14:39

@[Tomono] to zależy od danej osoby i odpowiedniego podejścia do tematu opcji binarnych, ale według mnie da się, jeśli jest się ostrożnym. Oczywiście miesiące praktyki/nauki robią swoje Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Tomono - 22-02-2015 16:10

Możesz mi polecić jakąś lekturę na ten tamat ? Zacząłem na razie czytać to co znajduje się na stronie binary24.pl


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - ZeeZ - 22-02-2015 19:53

Ładna kaska i to bardzo.
Powodzonka.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 23-02-2015 10:33

(22-02-2015 16:10)Tomono napisał(a):  Możesz mi polecić jakąś lekturę na ten tamat ? Zacząłem na razie czytać to co znajduje się na stronie binary24.pl

@[Tomono] - łap dodatkowe lektury: http://opcjabinarna.com.pl/forumdisplay.php?fid=29 Smile