Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Bania - 10-02-2015 11:35

(10-02-2015 00:12)suchy0001 napisał(a):  Testuje od dziś rana.Jestem na +
Trzeba się uważnie przyglądać bo nie często zdarzają się takie ładne,przejrzyste wykresy jak na filmie.

W jakich godzinach grasz? Bo niekiedy to wykresy lataja jak szalone i idzie cos ugrac, a innym razem nic sie nie dzieje.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - notentego - 10-02-2015 16:35

Co sądzicie o metodzie z filmiku? Jest w ogóle opłacalna, bo sam filmik wygląda jak słaba reklama Tongue Nie wiem co o tym myśleć.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 10-02-2015 17:41

Mówisz o tej co wstawiłem? Może @[MLN] by coś podpowiedział.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - notentego - 10-02-2015 18:52

Tzn. Chodzi mi o filmik "opcje binarne dla bystrzaków" i o metodę w nim stosowaną.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-02-2015 19:47

(06-02-2015 10:16)Bania napisał(a):  Powiem szczerze, ze dzieki tobie przyjzalem sie opcjom binarnym. Na poczatku zajelem sie forexem, ale do zarabiania jest dluga droga. Z tego co widze to opcje sa latwiejsze i bezpieczniejsze. Stawiasz jakas kwote i jedyne co ryzykujesz to ta kwota. Nie jak w forexie, ze zla pozycja moze ci wsio wyczyscic. Tylko dla mnie to wyglada jak loteria, stawiasz kase i albo w gore, albo w dol. Pomagasz dla poczatkujacych?

@[Bania] - pomagam, jak najbardziej. Jak coś to pisz na pw Wink
Każdą inwestycje można nazwać loterią, bo nigdy nie ma się 100% pewności Tongue

(09-02-2015 17:43)Siddhartha napisał(a):  Witam
Jestem nowy na forum i dość zielony w akcjach binarnych. Jakieś półtora roku temu natrafiłem na tego typu zarobek ale dopiero teraz zaczynam się uczyć. Założyłem sobie też konto demo na "spotoption" dostaje sie 50.000$ w jeden dzień moje konto miało 65.000$ + kilka razy dobrze przeanalizowałem wykresy zainwestowałem parę razy też na 60 sekundowe. Ale wiedziałem że pewnie w większości dobrą analizę + szczęście i nie grał bym na pewno takimi stawkami swoją kasą. Postanowiłem zbić sobie depozyt do 100$ tak jak ustaliłem sobie na początku ponieważ chcę zacząć za jakiś czas inwestować też na bdswiss.com . Zaciekawił mnie ten temat i będę go śledził. Ale dobra bo trochę się rozpisałem przejdę do sedna potrzebuję linku gdzie ściągnąć Megatradera?! Ponieważ chcę zacząć uczyć się strategi i obsługiwać ten program.
A 2 pytanie czy warto inwestować na 60.sek czy lepiej omijać.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.Lol

@[Siddhartha]

Link do instalacji MT4: http://www.binary24.pl/pl/top/metatrader4

Bardzo dobrze. Zminimalizowanie na demo kwoty 100$ już po części pozwoli na odrobinę wizualizacji, jakby to było przy realnych inwestycjach. Oczywiście i tak nie będzie się odczuwać takiego stresu, jak w realu, ale to zawsze jakiś dodatkowy plus w nauce.

60s omijaj z daleka, zwłaszcza jako początkujący. To jest droga do wyzerowania konta. Sporo osób się nabiera na ten chwyt, że niby szybko inwestujesz = szybko zyskujesz. Ale według mnie nie przewidzisz przez ten czas kompletnie nic! Możesz jedynie strzelać, może Ci się uda, ale odradzam Wink


@[suchy0001]
@[notentego]

Odnośnie filmiku, który się pojawił w poście powyżej - NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ! Ogólnie mówi się "trend is your friend" ale nie w takiej postaci facepalm

Główny błąd, to brak przeanalizowania wydarzeń ekonomicznych, które mogą wpłynąć na daną parę walutową. Co z tego, że na filmiku wykres jest "ładny" i jest trend wzrostowy, skoro w ciągu 10s wykres może diametralnie pójść w dół wraz z naszą kasą. Nie o to chodzi w tym. Oczywiście można inwestować z trendem, tak jak to robię, ale nie w taki "banalny" sposób jak na filmiku. Tego typu filmiki są tworzone tylko po to, by nakłonić ludzi do wpłaty i przegrania ich, a nie o to w tym chodzi. Mamy zarabiać, a nie tracić. Nieprawdaż? Już dawno bym stworzył tego typu filmiki, że można zarobić 1000$ w ciągu 15minut Rolleyes

Panowie, idziecie w dobrym kierunku, ale zaczynacie się gubić, bo sami sobie robicie zamęt w głowie. Dobrych filmików po polsku o inwestowaniu w opcje binarne, jeszcze nie ma Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 10-02-2015 19:52

Też tak myślałem.Jednak nie działałem jedynie na informacjach tam zawartych Smile
Łącząc niektóre informacje można być na ładny +


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 11-02-2015 13:38

No i bardzo dobrze, że nie działałeś tylko na tych informacjach z filmiku, bo szybko byś popłynął z kasą Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 11-02-2015 21:01

Trzeba w końcu zacząć nadrobić straty Idea

otwarte pozycje: 2
trafne: 2

zysk: 140 euro


Opcje 30 minutowe zaczynają mi się coraz bardziej podobać Big Grin

screen z inwestycji:
[Obrazek: g0fdf7.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Siddhartha - 12-02-2015 10:08

Widzę że stawki idą w górę.Big Grin Ja próbowałem wczoraj zbić do tych 100$ i obstawiałem jak leciało i najmniej prawdopodobny wynik i teraz stan jest taki $82607.21pokerface. Niema jakiegoś konta demo z 100$ lub 100E na start ? bez depozytu.Rolleyes


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 12-02-2015 10:15

Wyzeruj konto do 300$ Obstawiajac wszystko jak leci Smile