Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 29-01-2015 21:20

Nie za jednym razem.. Przez ostatnie 2 dni wydałem ok. 350zl za lekcje pod tytułem lepiej stracić okazję do zrobienia niż stracić pieniądze. Zbyt dużo opcji otwieram pochopnie bo odrzuciłem limit ilości opcji jednego dnia. Teraz mam 80zl na koncie czyli 2 stawki. Jestem dobrej myśli i trochę zmieniam nastawienie. Spokój i pokora to klucz do sukcesu w opcjach.
Ogólnie po 1,5 tygodnia jestem ok. 10 zł w plecy wiec spoko.

Jeśli chodzi o screeny zobacz program screenshoter - zrobienie screena trwa 2s wygoda mega.

http://screenshooter.net/


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 31-01-2015 07:30

Tak więc w czwartek było minus 25 euro, wczoraj nadrobiłem zaległości. 100EURO postawione na spadek AUD/USD.

ogólnie zarobione: 58euro Huh

Zacząłem ostatnio interesować się powtarzalnością wejść/sygnałów. Warto zwrócić na to uwagę, bo myślę że ma to jakiś sens, pod warunkiem że uwzględnia się historyczne wydarzenia ekonomiczne, czego ja jeszcze nie robiłem z racji sporej pracy przy tym


Ogólnie jak ktoś chce dołączyć do darmowej grupy na Skypie, gdzie każdy pisze swoje propozycje wejść, to zapraszam po szczegóły: http://opcjabinarna.com.pl/showthread.php?tid=379&pid=3041#pid3041

Ewentualnie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/opcjebinarne/ Smile


Screenshu bardziej mi odpowiada Smile
[Obrazek: ol9we3.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Ratchet - 31-01-2015 11:35

(31-01-2015 07:30)MLN napisał(a):  ogólnie zarobione: 58euro Huh
A nie 48 euro? Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 01-02-2015 15:12

Tak masz rację, dodałem sobie za dużo kasy Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-02-2015 14:00

Podsumowując styczeń, nie był zbytnio łaskawy dla mnie. Łącznie zarobiłem: 159,75 euro, czyli to daje jakieś 662PLN Dobre i to Huh

Wczoraj za to otwarte 2 pozycje, jedna trafna, druga nie. Ta która weszła (EUR/CAD), była postawiona na podstawie analizy, która jest wrzucana na www.binary24.pl

wczorajsze inwestycje:
[Obrazek: m36ypo.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 04-02-2015 11:51

Wczoraj kolejne 2 opcje zagrane, tym razem na minusie:

- 71,75 euro Tongue

[Obrazek: gslqlo.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 05-02-2015 10:59

Wczoraj nie dało się nic ugrać, w dodatku wieczorem platforma miała jakieś zwiechy, ponoć modernizacja strony Rolleyes Zobaczymy, co dzisiejszy dzień przyniesie Huh


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Bania - 06-02-2015 10:16

Powiem szczerze, ze dzieki tobie przyjzalem sie opcjom binarnym. Na poczatku zajelem sie forexem, ale do zarabiania jest dluga droga. Z tego co widze to opcje sa latwiejsze i bezpieczniejsze. Stawiasz jakas kwote i jedyne co ryzykujesz to ta kwota. Nie jak w forexie, ze zla pozycja moze ci wsio wyczyscic. Tylko dla mnie to wyglada jak loteria, stawiasz kase i albo w gore, albo w dol. Pomagasz dla poczatkujacych?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 06-02-2015 10:50

Wejdz na binary24.pl i poczytaj pograj na koncie demo z 2 - 3 tygodnie jesli bedziesz na plusie zainwestuj Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Bania - 06-02-2015 11:03

(06-02-2015 10:50)PremAccHack napisał(a):  Wejdz na binary24.pl i poczytaj pograj na koncie demo z 2 - 3 tygodnie jesli bedziesz na plusie zainwestuj Smile

Z tym demo to z tego co widze to ciezko jest. Znalazlem jakies na marketsworld.com. Ale jakies podejzane bo w ciagu pol godziny podwoilem depozyt, a to nie moze byc takie latwe Smile
Z tego co widze, to jezeli np. ja wejde powiedzmy na 1.222 i opcja sie zamknie na tym samym poziomie czyli 1.222 to nic nie trace, ani nie zyskuje?