Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 25-01-2015 03:38

Ubiegły tydzień minął pod wielkim znakiem zapytania co robić dalej. Z powodu problemów z laptopem inwestowanie jest mocno ograniczone - mógłbym próbować długoterminowe, ale nie mam ostatnio do tego głowy. Także nie ryzykuje i w nie nie wchodzę Wink

Gdybym oddał laptop do czyszczenia, to 3 dni bez internetu i jak tu żyć Sad Poczekam do początku lutego, wtedy będę przymierzał sie do zakupu nowego laptopa Wink

otwarte pozycje: 2
trafne :2

zysk: 57.50 euro Huh

screen z inwestycji:

[Obrazek: 8pte53.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - full2000 - 25-01-2015 11:35

Dobrze Ci idzie! Sam przymierzam się do opcji binarnych ale brakuje czasu żeby wszystko ogarnąćSmile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 25-01-2015 15:57

Powoli wracasz do gry Idea Niesamowicie odpowiedzialnie zarządzasz pieniędzmi Tongue Nie myślałeś, żeby zwiększyć kapitał u brokera i sukcesywnie zwiększać stawki? Skoro tyle czasu jesteś na plus to zmieniłby się jedynie aspekt psychologiczny..

PS: Pierwszy tydzień z opcjami pon-pt = 157 zł na plus Big Grin Czyli prawie połowa depozytu Wink
http://screenshooter.net/101868150/25_01_2015__15_55_53 ~70% skuteczności


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-01-2015 05:52

No właśnie, aspekt psychologiczny, że będzie większe ryzyko ewentualnej straty, dlatego trzymam się tych mniejszych stawek, choć i tak wiem, że jestem dużo na plusie Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Krakauer - 26-01-2015 21:47

(25-01-2015 15:57)osinex napisał(a):  Nie myślałeś, żeby zwiększyć kapitał u brokera i sukcesywnie zwiększać stawki? Skoro tyle czasu jesteś na plus to zmieniłby się jedynie aspekt psychologiczny..

Coś w tym jest co napisałeś Smile. Niemniej ja to widzę mniej więcej tak: grasz na niskich stawkach i nerwy masz na jakimś jednym poziomie (przykładowo masz kapitał 500PLN i grasz po 5PLN). Załóżmy, że raczej bardzo się nie martwisz, nawet jeżeli wtopisz te 5PLN. Z czasem dorabiasz się takiej puli, że nie obawiasz się zagrać za 500PLN bo w stosunku do puli jaką masz, stanowi ono "wartość" wcześniejszych 5PLN Smile Tym samym nerwy pewnie nieco podskoczą, ale nie tak jak w przypadku gdy inwestowana suma byłaby znaczącą częścią ogólnego kapitału.

Uhh.. idzie to w ogóle zakumać? Smile Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 27-01-2015 01:35

Tak, zgadza się Wink Dlatego sporo osób na początku działa na takiej zasadzie jak ja, niski depozyt = niskie stawki. Lecz gdy przychodzi taki moment, że są już dużo do przodu, porównując to co włożyli, zaczynają inaczej myśleć. Wolą podjąć ryzyko i zagrać większymi stawkami niż dotychczas, załóżmy 3 razy więcej. A potem jak się okazuje nie wychodzi to im na dobre. Takie podejście z reguły nie popłaca Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 28-01-2015 04:31

Wczoraj tylko jedna opcja zagrana

[Obrazek: impj4a.jpg]

18.25 euro do przodu Huh

Później za dużo wydarzeń makro, więc sobie odpuściłem Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - havajan - 28-01-2015 14:04

Malin, Malin, zrobiłeś laptopa? Big Grin Jedno zagranie, ale do przodu, 18 euro to nie mało. Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 29-01-2015 08:09

Byłoby pięknie gdybyś screen Robil w momencie wejścia w opcje.
Jak często przez ten czas co grasz zdążają się dni na minusie? Ja wczoraj straciłem 190zl i trochę optymizmu ulecialo . Ale i tak jestem na plus w sumie tylko teraz dużo mniej..


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 29-01-2015 19:33

(28-01-2015 14:04)havajan napisał(a):  Malin, Malin, zrobiłeś laptopa? Big Grin Jedno zagranie, ale do przodu, 18 euro to nie mało. Big Grin

(29-01-2015 08:09)osinex napisał(a):  Byłoby pięknie gdybyś screen Robil w momencie wejścia w opcje.
Jak często przez ten czas co grasz zdążają się dni na minusie? Ja wczoraj straciłem 190zl i trochę optymizmu ulecialo . Ale i tak jestem na plus w sumie tylko teraz dużo mniej..

Zrobiłem, 50 za oczyszczenie, ale kurzu było mało, jak na 4 lata użytkowania, za to oryginalnie było za dużo pasty i to bardzo dużo. Jednak nie zauważyłem aż dużej poprawy. Tak czy siak, koniec miesiąca zmusza mnie do zarobienia na nowego laptopa, ale dziś chwilowo na minusie 25 euro Sad

@[osinex] postaram się robić screeny, o ile będę pamiętał o tym, bo to przy stawianiu opcji nie jest dla mnie ważne Wink Ile opcji postawiłeś, że tyle w plecy?