Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - yolo69 - 19-01-2015 12:31

Bart, jak dla ciebie topoption to dobry wybór, to znaczy że nie masz żadnego doświadczenia na OB i nie powinieneś się udzielać. Pozdrawiam


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 19-01-2015 20:39

MLN masz u mnie wielkiego browarka Big Grin
Głównie dzieki Tobie zainteresowałem się opcjami, a dziś doszło do 2 pierwszych transakcji Wink Bilans 57zł na plus Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 19-01-2015 22:31

Pierwsze Koty za ploty Smile Uwazaj bo czesto na poczatku ma sie szczescie ale do czasu. Jak w ciagu miesiaca bedziesz na duzym plusie to git Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - nitram - 19-01-2015 22:55

Dokładnie powiedziałbym nawet że pierwszy miesiac jak bedziesz na plusie tak z 1000 zł to bedzie super, ale do tego się tak szybko niedochodzi.
Obserwacje, czytanie, obserwacje, ciężka praca i potem efekty są.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 20-01-2015 10:08

Gdzieś czytałem że warto sobie postawić limity. Ilość otwartych opcji i stawki. Jak narazie będę obstawial Góra 3 opcje max 50 zł. Uważacie że takie zasady mają sens?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 20-01-2015 10:18

Tak o ile sie ich regorystycznie przestrzega. Pamietaj ze lepiej troche stracic i sobie odpuscic dany dzien, niz probowac sie odegrac.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 20-01-2015 12:52

(19-01-2015 12:31)yolo69 napisał(a):  Bart, jak dla ciebie topoption to dobry wybór, to znaczy że nie masz żadnego doświadczenia na OB i nie powinieneś się udzielać. Pozdrawiam

Masz sporo racji, ale po ostatnich zmianach platformy, mniej mówi się o jakichkolwiek problemach na niej. Może to ze względu na mniejszą ilość inwestujących na TO? Tego nie wiem, ale teraz na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? Czy może po prostu patrzysz na złą przeszłość tej platformy?

(19-01-2015 20:39)osinex napisał(a):  MLN masz u mnie wielkiego browarka Big Grin
Głównie dzieki Tobie zainteresowałem się opcjami, a dziś doszło do 2 pierwszych transakcji Wink Bilans 57zł na plus Big Grin

(19-01-2015 22:31)PremAccHack napisał(a):  Pierwsze Koty za ploty Smile Uwazaj bo czesto na poczatku ma sie szczescie ale do czasu. Jak w ciagu miesiaca bedziesz na duzym plusie to git Smile

Zgadza się, teraz to jeszcze nie czas na podziękowania. Jak podwoisz swój kapitał, to wtedy można Tobie w pełni pogratulować, a teraz życzę Tobie wytrwałości i dużej kontroli, bo pierwsze zyski, mogą się okazać drogą do stracenia gotówki (względy psychologiczne) Tongue

(19-01-2015 22:55)nitram napisał(a):  Dokładnie powiedziałbym nawet że pierwszy miesiac jak bedziesz na plusie tak z 1000 zł to bedzie super, ale do tego się tak szybko niedochodzi.
Obserwacje, czytanie, obserwacje, ciężka praca i potem efekty są.

(20-01-2015 10:08)osinex napisał(a):  Gdzieś czytałem że warto sobie postawić limity. Ilość otwartych opcji i stawki. Jak narazie będę obstawial Góra 3 opcje max 50 zł. Uważacie że takie zasady mają sens?

(20-01-2015 10:18)PremAccHack napisał(a):  Tak o ile sie ich regorystycznie przestrzega. Pamietaj ze lepiej troche stracic i sobie odpuscic dany dzien, niz probowac sie odegrac.

To jeszcze zależy od stawki jaką grasz i wielkość depozytu, jaką wpłaciłeś. Myślę, że 3 transakcje dziennie, to dobry limit jak dla początkującego. Niektórzy są tak porywczy, że potrafią co najmniej 10 transakcji robić po 25usd Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 20-01-2015 14:45

Zapomniałbym dodać ważne info odnośnie MetaTradera

▶ WAŻNA INFORMACJA ◀

Wszystkie osoby korzystające do tej pory z platformy MetaTrader 4 pod Alpari, będą musiały zmienić dostawcę oprogramowania. Po niespodziewanym zachowaniu waluty CHF z dnia 15/01, Alpari ogłosiło bankructwo.

Poniżej znajduje się instrukcja dla osób, u których MetaTrader przestał się aktualizować (zamarzł).

info: http://www.binary24.pl/news_1_71.htm


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 20-01-2015 20:07

Wszedzie wszyscy ostrzegają jestem już wyczulony na punkcie słowa "odegrać się " Big Grin
Dziś pierwsza transakcja nie weszła wyłączyłem platformę i czekam do jutra aż ochłonę, chociaż i tak dalej jestem na plus Idea na 3 opcje 1 przegrana Big Grin
Zastanawiam się czy nie podchodzę do tego zbyt niepoważnie.. Ale wydaje mi się, że zbytni stres i myślenie o ryzyku nie wpłynie dobrze na inwestycje.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 21-01-2015 18:19

I dobrze, bo większość zrobiłaby inaczej i chciała by się tego samego dnia jeszcze odegrać.