Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 08-01-2015 13:18

(07-01-2015 17:12)osinex napisał(a):  @bart07
Chyba wyląduje w optiontrade. Tutaj jest opisany fajnie http://www.binary24.pl/pl/top/optiontrade z tego co wiem to w j.polskim mozna sie dogadac, stawki niskie a to dobrze na poczatek, depozyt też niski. W sumie tylko na tym mi zalezalo.
Taka moja refleksja:
Ludzie ktorzy zaczynają popadają tak jak ja w panike gdzie zaczac, ale tak patrze ze to wszystko jedno, byle nie szukać jakiś niewiadomo czego nowego to sie pewnie można naciąć. No ale ja wybrałem z tego co polecają ludzie mądrzejsi ode mnie w tym temacie Smile Myślę że dla nowicjusza w opcjach wybór brokera to najmniejsze z wyzwań które go czekają, hehe Big Grin

Edit : W optiontrade jednak nie do końca można się dogadać po polsku więc jednak nie ;P Teraz nie wiem, bardzo możliwe że skończe w TopOption tak jak mówiłem, broker nie jest dla mnie jakiś szalenie ważny tylko, popisze po ludziach, którzy tam grają czy jest OK. Ma to czego chce ;P Polski support i niskie stawki.

Teoretycznie broker nie jest ważny, ale z doświadczenia wiem, że czasem bywa, że u jednego brokera jest jakiś rodzaj opcji u innego nie ma, ale za to jest to etc, itd...... Broker brokerowi nierówny

Topoption to dobry wybór, choć ja nadal opowiadam się za OptionTrade- mają więcej opcji krótkoterminowych do wyboru i bardziej mi odpowiada platforma Wink

Powiem Ci też, że gdy pograsz u różnych brokerów, to masz przynajmniej z czego wybierać i jesteś bardziej świadom decyzji Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-01-2015 09:42

(07-01-2015 01:16)osinex napisał(a):  No w tym roku sporo osób będzie ci patrzylo na ręce haha Smile w tym ja bo do końca stycznia mam zamiar wpłacić depozyt Big Grin

Nie ma na co teraz patrzeć, bo jeszcze nie zacząłem inwestycji tak jak planowałem, a już się zbliż apołowa stycznia Sad

Dopóki nie poprawie działanie laptopa, to może być spore poślizgnięcie w czasie.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 11-01-2015 20:02

(10-01-2015 09:42)MLN napisał(a):  
(07-01-2015 01:16)osinex napisał(a):  No w tym roku sporo osób będzie ci patrzylo na ręce haha Smile w tym ja bo do końca stycznia mam zamiar wpłacić depozyt Big Grin

Nie ma na co teraz patrzeć, bo jeszcze nie zacząłem inwestycji tak jak planowałem, a już się zbliż apołowa stycznia Sad

Dopóki nie poprawie działanie laptopa, to może być spore poślizgnięcie w czasie.
A co sie dzieje z laptopem?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 12-01-2015 00:52

Jakieś wirusy mam, system mi się wiesza, nie pracuje płynnie.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 12-01-2015 13:38

No to format Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - matchless - 13-01-2015 09:44

Tak to jest jak się wchodzi tam gdzie nie powinno Big Grin.

Ja w takich przypadkach stosuję kilka programów:

360 internet security,
malwarebytes,
adwcleaner,
hijackthis,
lsp fix.

Jeżeli nie masz dysku ssd to może defragmentacja by się przydała?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 15-01-2015 11:42

adwcleaner i hijackthis używałem, ale nadal coś nie tak Tongue Wczoraj rozkręcałem laptopa, ale nie udało mi się zdjąć obudowy, a już nie chciałem na siłe to robić Sad

Dziś postawione kilka opcji związanych z wydarzeniami o franku szwajcarskim Lol


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 16-01-2015 04:04

Wczoraj z związku z zamieszaniem na giełdzie postanowiłem zaryzykować i postawiłem opcję na USD/CHF która niestety została zablokowana ze względu na brak możliwości odczytania aktualnego kursu (wina przeciążonych serwerów).

Więc w ruch poszły 2 opcje:

USD/PLN na DOWN (klasyczna opcja) oraz EUR/USD na UP (na opcji drabinowej)

Pierwsza opcja nie weszła, druga jednak uratowała mi życie Lol

zarobione: 36euro


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - matchless - 16-01-2015 14:43

Ja bym mu walnął formata skoro takie doraźne środki nie skutkują. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to to, że może się przegrzewać i stąd te zwiechy? Wyczyszczenie plus nowa pasta termo nie zaszkodzi w każdym razie Wink.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-01-2015 05:11

Robi się ciepły już po 15 minutach i wentylator słychać Tongue Może w tygodniu podejdę do informatyka, to może oczyści, bo sam jeszcze tylko mogę zaszkodzić.