Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-11-2014 19:06

(26-11-2014 13:57)gruczar napisał(a):  Pierwsza większa strata. Jednak królów nie ceni się za to jak upadają, a za to jak się podnoszą po porażce Smile.

(26-11-2014 14:34)Maersk napisał(a):  Ty MLN i tak wygrałeś 30 razy tyle co przegrałeś teraz Big Grin
Ale fakt, teraz będziesz miał motywację żeby się bardziej przyłożyć Tongue

To się okaże ewentualnie w grudniu Huh


Odp: RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 27-11-2014 02:02

(26-11-2014 19:06)MLN napisał(a):  
(26-11-2014 13:57)gruczar napisał(a):  Pierwsza większa strata. Jednak królów nie ceni się za to jak upadają, a za to jak się podnoszą po porażce Smile.

(26-11-2014 14:34)Maersk napisał(a):  Ty MLN i tak wygrałeś 30 razy tyle co przegrałeś teraz Big Grin
Ale fakt, teraz będziesz miał motywację żeby się bardziej przyłożyć Tongue

To się okaże ewentualnie w grudniu Huh
Nom, zobaczymy


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 27-11-2014 17:18

EEEeeee tam, nie da się ciągle wygrywać- chyba, że się oszukuje Tongue

Każda porażka czegoś uczy, więc mam nadzieję, że kolega MLN wyciągnął wnioski.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 27-11-2014 23:14

Mam nadzieję, że MLN wybaczy mi że śmiecę mu temat moim zagraniem z którego jestem dumny Tongue

Otóż moja gra to nie jest już tylko strzelanie na pałę czy obserwowanie trendu, bo zawsze jak tak grałem, to nagle trend zmieniał kierunek. Wiele mi jeszcze brakuję, ale czuję że robię postępy i chciałbym Wam zaprezentować dzisiejszą inwestycję, z której to jestem dumny Smile


[Obrazek: image.jpg]

W Metatraderze obserwowałem parę EUR/USD i zauważyłem że dzisiaj cena ustanowiła sobie wsparcie na około 1.24660 i pomimo wielu prób nie zeszła niżej niż poza czerwoną kreskę. Tak więc postawiłem na to, że cena będzie wyższa ( 26 minut około do wygaśnięcia) bo z moich obserwacji wynikało, że ciężko będzie jej przebić tą barierę i poszybuje do góry.

[Obrazek: image.jpg]

Cena wahała się na poziomie 1.24690 i poczekałem na spadek i zagrałem gdzie jest ta czerwona strzałka, po tej długiej czerwonej świecy. Potem już tylko kontrolowałem i cena chyba tylko raz zeszła poniżej mojej bariery Smile


[Obrazek: image.jpg]

Jest to mała rzecz, ale cieszy, bo zrobiłem coś, czego byłem świadom i oczekiwałem iż tak się zachowa wskaźnik i z tego jestem dumny, że przewidziałem to na wsparciu Smile


Mam nadzieję że MLN nie będziesz na mnie zły


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 28-11-2014 01:13

Czym bardziej jest testowany opor, wsparcie tym jest silniejsze, niestety screenshoty na tapatalku otwieraja sie w komicznej jakosci :/


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 28-11-2014 12:42

U mnie na Samsung Galaxy SII wszystko wyświetla się od razu w bardzo dobrej jakości Tongue
Telefon stary ale jary


Odp: RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 28-11-2014 15:26

(28-11-2014 12:42)Maersk napisał(a):  U mnie na Samsung Galaxy SII wszystko wyświetla się od razu w bardzo dobrej jakości Tongue
Telefon stary ale jary
Jesli otwiera sie w galerii to jest komicznie, linkiem na strone jest dobrze.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 29-11-2014 01:22

(27-11-2014 23:14)Maersk napisał(a):  Mam nadzieję że MLN nie będziesz na mnie zły

Nie, wręcz przeciwnie - fajnie zobaczyć jak ktoś osiąga dobre rezultaty. Nie jestem typem zazdrośnika Wink
Można nawet to porównać, że część z osób początkujących osób w opcjach, które jakoś nakierowałem/pomogłem się w tym odnaleźć, to moje dzieci Big Grin

Śmieszne porównanie, ale tak to wygląda. Nie wystarczy dać rybę, "trzeba najpierw mieć wędkę i dobre miejsce do połowu", a dopiero później można oczekiwać rezultaty.

Przyznam się, że znów kolejne z mojej strony ryzykowne posunięcie, ale nie lubię mieć strat - to logiczne, ale czasami ponoszą mnie emocje. Dałem radę się "odegrać" - nie radzę tego innym, bo to zbyt głupie posunięcie i ryzykowne. Mi się udało, tym razem na farta. EUR/USD było dosyć nisko, ale ten poziom wieczorem był taki sam - no cóż.

otwarte pozycje: 1
trafne: 1

zysk: 574euro

[Obrazek: 7vntyp.jpg]


Mogę napisać, że listopad zakończony z inwestycjami. Co przyniesie grudzień? Święta, znów mniej czasu. Ale może za to jakieś ciekawe promocje przygotują brokerzy impreza


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 29-11-2014 19:17

Z tymi dziecmi to faktycznie prawda, zawsze to 574 euro do przodu, ladnie


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Krakauer - 30-11-2014 18:04

hoho MLN tutaj już ładną odgryweczkę zastosowałeś. Ryzykownie jak diabli (w sensie odegrania się, nie zagranej opcji) Tongue tętno 200+? Big Grin