Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 29-10-2014 14:15

chleb jak chleb,niektórym daję dobre życie samochód i co tylko chcesz Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 29-10-2014 14:32

(29-10-2014 13:59)suchy0001 napisał(a):  Obserwowałem obserwowałem i sam zacząłem Smile
[Obrazek: 5450e48da01cd.png]

No brawo ! Big Grin
To jest konto DEMO czy już na poważne pieniądze?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 29-10-2014 14:33

Tam nie ma demo Smile

Tapatalk xperia z2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 29-10-2014 14:38

Spotoption? Bo na spotoption mam takie same menu aukcji, a tam jest demo


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 29-10-2014 14:54

To samo co MLN- BDSwiss


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 29-10-2014 15:03

Trenowałes coś na demie, czy od razu na real?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 29-10-2014 15:17

Kiedyś grałem na forexie a moje demo w opcjach to wyłącznie obserwacja kursów i wykresów ;P Ale raczej jestem amatorem Wink

Wybacz MLN,że w Twoim temacie ale zainspirowałeś mnie w opcjach więc pomyślałem,że się nie obrazisz

Kolejne wygrane Wink

[Obrazek: nmPFX.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Krakauer - 29-10-2014 19:34

Pięknie pięknie Panowie Smile
gratulacje suchy0001 i wciąż dobra robota MLN Smile

ja miałem zaczynać z początkiem tego miesiąca, niemniej muszę to nieco odłożyć - chciałbym zarobić w necie kasę, którą tam zainwestuję. Jeszcze trochę Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 30-10-2014 13:58

(29-10-2014 15:17)suchy0001 napisał(a):  Kiedyś grałem na forexie a moje demo w opcjach to wyłącznie obserwacja kursów i wykresów ;P Ale raczej jestem amatorem Wink

Wybacz MLN,że w Twoim temacie ale zainspirowałeś mnie w opcjach więc pomyślałem,że się nie obrazisz

Kolejne wygrane Wink

[Obrazek: nmPFX.jpg]

No piękne wyniki! Wink Widzę, że jednak osoby podchodzą do opcji na poważnie. Możesz pisać w moim temacie, mi to wcale nie przeszkadza. I tak ostatnio zaniedbałem dziennik, bo mniej inwestycji robię Tongue

(29-10-2014 19:34)Krakauer napisał(a):  Pięknie pięknie Panowie Smile
gratulacje suchy0001 i wciąż dobra robota MLN Smile
ja miałem zaczynać z początkiem tego miesiąca, niemniej muszę to nieco odłożyć - chciałbym zarobić w necie kasę, którą tam zainwestuję. Jeszcze trochę Smile

Zbieraj, tylko pamiętaj abyś przeznaczał takie środki pieniężne, które w razie jakiejkolwiek ich straty nie wpłyną na warunki Twego życia Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MoneyNinja - 30-10-2014 23:30

Od wczoraj czytam o tych opcjach binarnych. Co prawda póki co tylko powierzchownie. Wpisałem sobie więc w Google gdzie mogę postawić takie opcje w trybie DEMO i zarejestrowałem się na marketsworld.com. Postawiłem na luzie 5 demówek i o dziwo pokazuje mi że wszystkie wygrane (?). Dlatego proszę zerknijcie okiem:
[Obrazek: gTEKmJu.png]