Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 28-10-2014 14:23

Wyniki z wczoraj, nie mogłem się zalogować do platformy, aby zrobić screen. Ogólnie ten miesiąc kiepski jest. Wina jesieni, pogody. Brak zapału, dziś nawet jeszcze nie zaglądałem do wykresów, bo wstałem po 13 Tongue

otwarte pozycje: 3
trafne: 2
nietrafne: 1

zarobione: 37 euro Huh


screen z inwestycji:
[Obrazek: bdswiss.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 28-10-2014 14:31

(28-10-2014 14:23)MLN napisał(a):  Brak zapału, dziś nawet jeszcze nie zaglądałem do wykresów, bo wstałem po 13 Tongue

Moim zdaniem ważne, że jest na plusie i to aż 37 euro, czyli 150 złotych. Wiele osób w tym kraj może pomarzyć o takiej dniówce, nie mówiąc już o tym, że siedziąc przed komputerem Smile


Odp: RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 28-10-2014 17:28

(28-10-2014 14:31)Maersk napisał(a):  
(28-10-2014 14:23)MLN napisał(a):  Brak zapału, dziś nawet jeszcze nie zaglądałem do wykresów, bo wstałem po 13 Tongue

Moim zdaniem ważne, że jest na plusie i to aż 37 euro, czyli 150 złotych. Wiele osób w tym kraj może pomarzyć o takiej dniówce, nie mówiąc już o tym, że siedziąc przed komputerem Smile
Powiesz ze robisz 150 zl nie wychodzac z domu to i tak powiedza ze kradniesz, taka mentalnosc u nas w kraju panuje niestety.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - GrzesiX - 29-10-2014 00:09

Moim zdaniem za kilka dobrych lat, zarabianie przy komputerze (nie chodzi mi o sekretarkę i analityków finansowych, programistów czy grafików) będzie normą, ale jeszcze sporo wody w Wiśle musi upłynąć żeby tak się stało Jerk2 Coraz więcej jednak młodych, przedsiębiorczych ludzi którzy edukacje (np. studia) zamieniają na chęć znalezienia stałego zarobku w Internecie, czy to aktywny dochód, czy pasywny. Niestety jeszcze jest kilka pokoleń PRL'owskich którzy myślą, że jedyną formą zarobku w dzisiejszych czasach jest praca jako wykonywanie jakiegoś dobra (np. ekspedient, naprawa komputerów, elektryk, nauczyciel itp.), a gdy ktoś im powie, że zarobił dzisiaj 100 euro, a w minionym tygodniu 400 euro to myślą, że ukradł albo że jutro do niego zapuka policja facepalm


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 29-10-2014 00:10

Mentalność jak mentalność. Zawsze będą zazdrościć jak komuś coś wychodzi. A spora część z tych osób to taka, która sama nie weźmie spraw w swoje ręce.


Odp: RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 29-10-2014 07:51

(29-10-2014 00:10)MLN napisał(a):  Mentalność jak mentalność. Zawsze będą zazdrościć jak komuś coś wychodzi. A spora część z tych osób to taka, która sama nie weźmie spraw w swoje ręce.
I zyja cudzym zyciem, siedzac po oknach i nasluchujac co u sasiadow slychac


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 29-10-2014 13:17

Ja nie narzekam na osoby, które wykonują jakąś pracę poza domem- w końcu tacy są społeczeństwu potrzebni Wink

Sęk w tym, że żyją zazdrością i zawiścią wobec drugiego i zamiast spojrzeć prawdzie w oczy, to niby Ciebie obgadują, a tak naprawdę oszukują samych siebie, by móc sobie spojrzeć sobie w twarz w lustrze i nie mieć do siebie pretensji, że kurcze nie chce mi się albo nie potrafię jak oni Jerk2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Maersk - 29-10-2014 13:35

(28-10-2014 17:28)Xkr napisał(a):  
(28-10-2014 14:31)Maersk napisał(a):  
(28-10-2014 14:23)MLN napisał(a):  Brak zapału, dziś nawet jeszcze nie zaglądałem do wykresów, bo wstałem po 13 Tongue


Moim zdaniem ważne, że jest na plusie i to aż 37 euro, czyli 150 złotych. Wiele osób w tym kraj może pomarzyć o takiej dniówce, nie mówiąc już o tym, że siedziąc przed komputerem Smile
Powiesz ze robisz 150 zl nie wychodzac z domu to i tak powiedza ze kradniesz, taka mentalnosc u nas w kraju panuje niestety.

W dupie mam co myślą o moim zarabianiu w internecie Smile


(29-10-2014 00:09)GrzesiX napisał(a):  Moim zdaniem za kilka dobrych lat, zarabianie przy komputerze (nie chodzi mi o sekretarkę i analityków finansowych, programistów czy grafików) będzie normą, ale jeszcze sporo wody w Wiśle musi upłynąć żeby tak się stało Jerk2 Coraz więcej jednak młodych, przedsiębiorczych ludzi którzy edukacje (np. studia) zamieniają na chęć znalezienia stałego zarobku w Internecie, czy to aktywny dochód, czy pasywny. Niestety jeszcze jest kilka pokoleń PRL'owskich którzy myślą, że jedyną formą zarobku w dzisiejszych czasach jest praca jako wykonywanie jakiegoś dobra (np. ekspedient, naprawa komputerów, elektryk, nauczyciel itp.), a gdy ktoś im powie, że zarobił dzisiaj 100 euro, a w minionym tygodniu 400 euro to myślą, że ukradł albo że jutro do niego zapuka policja facepalm

Tutaj się z Tobą zgodzę. Często rodzice mi powtarzają, że siedzę długo na komputerze i oczywiście myślą, że tracę czas na gry itp. Starsi cały czas myślą, że komputer służy tylko do zabawy

(29-10-2014 00:10)MLN napisał(a):  Mentalność jak mentalność. Zawsze będą zazdrościć jak komuś coś wychodzi. A spora część z tych osób to taka, która sama nie weźmie spraw w swoje ręce.

To tak jak ja zazdroszczę Wam tych zarobków, ale jest to zdrowa zazdrość Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - suchy0001 - 29-10-2014 13:59

Obserwowałem obserwowałem i sam zacząłem Smile
[Obrazek: 5450e48da01cd.png]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Nupek369 - 29-10-2014 14:06

Zgodzę się z Wami co do osób starszych, choć są oczywiście wyjątki. Mi ojciec ciągle powtarza, że komputer mi chleba nie da. Lol Zdziwi się kiedyś jak się będę z tego utrzymywał. 2