Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - gruczar - 23-10-2014 09:09

(21-10-2014 22:48)MLN napisał(a):  nie oznacza że zostanę miliarderem. Staram się dać w to pracy, ile tylko mogę Smile

Na forum chyba jesteś jedyną osobą, która ma szanse zostać miliarderem Smile. I tego Ci życzę, gdyż zasługujesz.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - lukax6 - 23-10-2014 09:28

Jest jakieś demo opcji binarnych żeby poćwiczyć ?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 23-10-2014 14:20

Ostatnio Kolega MLN stworzył temat o kontach demo...

http://zarabiam.com/Temat-Konta-Demo-99777


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 24-10-2014 02:09

(23-10-2014 09:09)gruczar napisał(a):  Na forum chyba jesteś jedyną osobą, która ma szanse zostać miliarderem Smile. I tego Ci życzę, gdyż zasługujesz.

Bez przesady Rolleyes

Gdyby to mogło być możliwe... Może i zarabiam fajne pieniądze (dla niektórych osób to rzeczywiście spore kwoty w porównaniu z innymi sposobami zarabiania przez internet), ale szczerze to mi obecnie starcza. Oczywiście fajnie jak się zarobi więcej, ale nie jestem jakiś wymagający, który musi posiadać wszystko to co najlepsze i najdroższe.

Pieniądze fajnie mieć, ale też fajnie jest wydawać Big Grin

Co do konta demo: http://www.binary24.pl/pl/top/demo


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 24-10-2014 11:48

Co do miliarderow to trzeba miec ogromny kapital zeby przynajmniej zrobic ten milion z forexa bo opcje nioe wchodza w gre zaden broker nie wyplaci ci takich kwot


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - gruczar - 24-10-2014 14:37

O, to skoro jesteśmy w tym temacie: MLN jeśli obstawiasz za 100 zł, że za 15 minut kurs USD/EUR wzrośnie to skąd broker ma pieniądze, żeby oddać Ci Twoje 100 zł i dodać do tego jeszcze np. 85 zł? Oni dostają skądś kasę za Twoje obstawienie? Bo jak źle obstawisz no to broker zabiera Twoją kasę i na tym zarabia, ale jeśli masz dobrą passę to nie wiem skąd broker bierze kasę na wypłatę dla Ciebie.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 24-10-2014 16:35

Jest cos takiego jak spread poczytaj o tym


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - gruczar - 24-10-2014 16:38

Xkr ale jak różnica kursu między bankiem a brokerem wpływa na to, że broker ma z czego wypłacać? Jeśli broker ma kapitał tylko od Ciebie np. 1000 zł i całość postawić na to, że cena pary spadnie (i spadnie) to wtedy skąd broker ma pieniądze, żeby wypłacić Ci prócz 1000 zł jeszcze ugrany zarobek?

Wiem, że w buki działają jak kasyna i mają tzw. "bank", który można rozbić i doprowadzić buka do bankructwa, ale chyba nie jest tak samo z brokerami.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Arivi - 24-10-2014 18:45

Ile dziennie siedzisz nad tymi wykresami Wink ?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 24-10-2014 19:04

Gruczar na tych roznicach w wykresach brokerzy zarabiaja a brokera ob nie ograsz bo ponad 80% ludzi traci, byly maniany takze ze swirowaniem wykresow itp jesli za duzo ugrywasz moze nie uwszystkich ale maja swoje sposoby zeby czlowiekowi uprzykrzec zycie