Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - trio - 08-10-2014 01:02

Zdobywanie nowej wiedzy jest potrzebne jednak nie jest niezbedne jak juz sie ma cos dobrze opracowanego, jak cos juz dobrze dziala to warto z tego caly czas korzystac, wiem ze masz juz duze doswiadczenie i nadal chcesz ulepszac osiagane rezultaty ale czy nie warto czasami zostac przy tym co juz sie sprawdza?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Hajs - 08-10-2014 05:40

Ciekawy dziennik Big Grin będę tu zaglądał Wink Huh


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 08-10-2014 21:30

(08-10-2014 01:02)trio napisał(a):  Zdobywanie nowej wiedzy jest potrzebne jednak nie jest niezbedne jak juz sie ma cos dobrze opracowanego, jak cos juz dobrze dziala to warto z tego caly czas korzystac, wiem ze masz juz duze doswiadczenie i nadal chcesz ulepszac osiagane rezultaty ale czy nie warto czasami zostac przy tym co juz sie sprawdza?

To, że moja obecna strategia, jest w miarę skuteczna nie oznacza, że zawsze będzie mi przynosiła zysków. Rynki się zmieniają, a w raz z nimi strategie. Gdyby tego nie było, nie powstawałyby nowe wskaźniki itp. Tak, więc dodatkowa strategia nie zaszkodzi - tym razem na demo przetestuje Tongue

(08-10-2014 05:40)Hajs napisał(a):  Ciekawy dziennik Big Grin będę tu zaglądał Wink Huh

Dziękuje Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - unforgivable - 08-10-2014 21:32

Jak tam dziś? Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 09-10-2014 20:11

Wczoraj bez inwestycji, tak samo dziś i zapewne jutro. Trzeba walczyć z poradnikami Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 09-10-2014 20:30

Odziwiam Was za to, ze Wasze forum oferuje BEZPLATNE strategie i porady dla Wszystkich, tak jak to jest na zagracznicznych duzych forach. Pan malpa uzytkownik forum zwrocil mi uwage za bledy w pisowni ale jak dochodzi do porad innym to juz platnie.... binary24 wydaje mi sie rozsadnym tematem do rozwijania. Za bu m15 super dziekuje, ladnie siadaSmile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-10-2014 12:27

Dzięki! Smile

Nie sztuką jest nakłaniać kogoś do rejestracji, ale sztuką jest pomóc osobom niedoświadczonym, aby mogły również zarabiać Wink

Zresztą, na forum opcjabinarna.com.pl dążymy do tego, aby to również użytkownicy podrzucali nam to nowe pomysły/sugestie. Dzięki temu istnieje szansa na powstawanie coraz to nowszych, lepszych strategii Cool


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - bart07 - 13-10-2014 16:06

(13-10-2014 12:27)MLN napisał(a):  Dzięki! Smile

Nie sztuką jest nakłaniać kogoś do rejestracji, ale sztuką jest pomóc osobom niedoświadczonym, aby mogły również zarabiać Wink

Zresztą, na forum opcjabinarna.com.pl dążymy do tego, aby to również użytkownicy podrzucali nam to nowe pomysły/sugestie. Dzięki temu istnieje szansa na powstawanie coraz to nowszych, lepszych strategii Cool

Zgadzam się!!!! Nareszcie widzę nastawienie na nowych traderów, a nie starych wyjadaczy Wink

Btw. Udało Ci się jakoś powetować sobie ostatnie wyniki? Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-10-2014 22:40

(13-10-2014 16:06)bart07 napisał(a):  Btw. Udało Ci się jakoś powetować sobie ostatnie wyniki? Wink

Oczywiście, kupiłem sobie aparat. Nie przepijam wszystkiego teraz - zrobię jakąś imprezę w grudniu impreza


Dziś zagrana jedna pozycja na EUR/USD pomimo poniedziałku, dobry wynik Smile

otwarte pozycje: 1
trafne: 1

zarobione:
123 euro Huh

screen z inwestycji:


[Obrazek: bdswiss.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 14-10-2014 20:53

Dziś dzień bez inwestycji z racji braku czasu. Może jutro znajdzie się wolna chwila Idea