Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 03-10-2014 09:40

Gratki, jak nie masz nic przeciwko, to chyba napiszę w swoim poradniku krótką notkę o Tobie, jako wzór i przykład że się da Wink


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 03-10-2014 13:48

Górka ma racje, po to jest forum zeby sie wspierać, btw malpa a o czym ten poradnik bedzie? Jakas strategia?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - NoVi - 03-10-2014 14:33

MLN, a powiedz mi ile czasu juz siedzisz w opcjach binarnych ?
napisz jak wygladaly Twoje poczatki Wink

taptniete z mojej S3 Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 03-10-2014 17:29

(03-10-2014 13:48)Xkr napisał(a):  Górka ma racje, po to jest forum zeby sie wspierać, btw malpa a o czym ten poradnik bedzie? Jakas strategia?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Nie. Poradnik dla początkujących, od czego zacząć, jakich narzędzi użyć, słowem: jak zacząć by to miało sens. Strategii jest pełno więc w sumie nie miałbym o czym pisać.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - artekn - 03-10-2014 17:41

A kiedy możemy się takowego poradnika spodziewać? Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 03-10-2014 17:41

Jakies kosztuSmile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - NoVi - 03-10-2014 17:59

malpa2 dobry pomysł z tym poradnikiem.

Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i może jeszcze jakieś potrzebne linki w nim zawrzyj, do dobrego startu.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 03-10-2014 19:00

Tak, będą oczywiscie też linki (w tym do 1 pełnej książki w formie ebooka) i moje przemyślenia itp Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 06-10-2014 17:56

(03-10-2014 09:40)malpa2 napisał(a):  Gratki, jak nie masz nic przeciwko, to chyba napiszę w swoim poradniku krótką notkę o Tobie, jako wzór i przykład że się da Wink

Oczywiście, ale takich przykładów jak ja jest więcej i zapewne są ode mnie lepsi Wink

(03-10-2014 14:33)NoVi napisał(a):  MLN, a powiedz mi ile czasu juz siedzisz w opcjach binarnych ?
napisz jak wygladaly Twoje poczatki Wink

czerwiec 2013r - wcześniej miałem styczność z Forexem, więc początek z opcjami był dosyć ciekawy. Oczywiście sporo było dni na minusie, ale dało się to łatwo opanować i wyjść na prostą Wink


Dziś inwestycji nie było Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 07-10-2014 21:49

Za to dziś testowałem strategie, ale trzeba je jeszcze dobrze dopracować, w dodatku popołudniowe zajęcia utrudniały (dekoncentrowały) mi inwestycje. Tak więc skończyłem z wynikiem na minusie, a właściwie zacząłem dopiero październikowe inwestycje Jerk

otwarte pozycje: 11
trafne: 5
nietrafne: 6

strata: - 26euro

screeny z inwestycji:

[Obrazek: BDSWISS1.jpg]



[Obrazek: BDSWISS2.jpg]