Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - krzysiektbg - 24-09-2014 17:51

MLN tak z ciekawości jeśli można wiedzieć, ile wynosi Twój stan konta, że często grasz za 100-200 euro? Ja zastanawiam się nad powrotem do opcji, bo opiekunka w BDSwiss zaproponowała mi bonus 100% przy wpłacie 200euro.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 24-09-2014 22:23

(23-09-2014 20:24)malpa2 napisał(a):  Taktyka mieszana czy wg jednej strategii grane Wink?

(23-09-2014 20:25)sbgorka napisał(a):  No wlasnie, jakas koncepcja na tak dlugoe opcje?

(23-09-2014 20:26)Diabełek napisał(a):  Widzę dziś grałeś dłuższe czasowo opcje. Tongue Jakaś strategia, czy konkretne dane na temat walut?

(24-09-2014 13:18)Xkr napisał(a):  Podpinam sie do pytania

Wczorajsze inwestycje przyznam się, że to tylko intuicja nic więcej - od początku tygodnia jakoś nie mam weny na inwestycje, tzn. nie mogę sobie dobrać jakąś nową strategię pod siebie Tongue

(24-09-2014 17:51)krzysiektbg napisał(a):  MLN tak z ciekawości jeśli można wiedzieć, ile wynosi Twój stan konta, że często grasz za 100-200 euro? Ja zastanawiam się nad powrotem do opcji, bo opiekunka w BDSwiss zaproponowała mi bonus 100% przy wpłacie 200euro.

Nie kalkuluje tego wszystkiego - z finansami i księgowością jestem na bakier Lol Na BDSwiss mam ok 2000EUR - reszta już dawno wypłacona. Widzę, że trochę działałeś na Forexie, moim zdaniem lepsze są opcje binarne (ale to moje zdanie, nie będę namawiał) Tak przy okazji, to Twój dziennik na opcjabinarna.com.pl nadal jest, więc zapraszam Wink

Tak jak wspominałem ostatnio, ten ostatni tydzień gram większymi stawkami. Dziś wzorowałem się na ilości osób, które inwestują w daną parę walutową i na jaką opcję. Na kontach u brokerów można często znaleźć takie wskazówki przy wykresach, ale trzeba dobrze wiedzieć z którego najlepiej korzystać. Strategie, strategiami, ale tak jak często wspominam, trzeba kierować się na logikę Smile

otwarte pozycje: 3
trafne: 3

zarobione: 244 euro Huh

screen z inwestycji:

[Obrazek: bdswiss.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 25-09-2014 22:49

Dziś postanowiłem przetestować strategię "binary buzz kill" ale widzę, że trzeba ją dopracować. Tak z ciekawości chciałem sprawdzić jej skuteczność. Dobrze, że udało mi się postawić kilka opcji za wyższe kwoty, bo inaczej byłbym sporo w plecy Lol

otwarte pozycje: 28
trafne: 15
nietrafne: 12
bez zmian: 1

zarobione: 114.75 euro Huh

screeny z inwestycji:

[Obrazek: bdswiss.jpg]

[Obrazek: bdswiss2.jpg]

[Obrazek: bdswiss3.jpg]

Piątek zrobię sobie już wolny od inwestycji - trzeba kupić Ciechana i zrobić na złość lewakom 2


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 26-09-2014 13:02

200 juro zawsze na +

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 28-09-2014 13:52

Wiadomo, ale coś czuje że trzeba przystopować, bo mogę się niedługo na tym przejechać.


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 28-09-2014 16:17

Mozesz do 100 dziennie jak wczesniej

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 30-09-2014 01:12

Chyba tak zrobię, teraz nie mogę zasnąć, więc dzisiaj mogę zacząć późno ewentualne inwestycje Lol


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 30-09-2014 20:49

Dzisiejsze wydarzenia przedpołudniowe miały spory skutek na późniejsze inwestycje, ale trzeba było jakoś z przytupem zakończyć inwestycje w tym miesiącu Lol

otwarte pozycje: 3
nietrafne: 1
trafne: 2

zarobione: 384.50 euro Huh

screen z inwestycji:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - fato - 30-09-2014 21:05

ooo gratki

bede obserwować bo chce zgłębić temat opcji binarnych !!


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - krzysiektbg - 30-09-2014 21:42

Gratulacje Big Grin Ja wpłaciłem 200euro, dostałem 200 bonusu i po kilku pozycjach udanych i nieudanych mam 455, powoli do przodu Big Grin