Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 15-09-2014 12:42

Ja narazie nie startuje z prostego powodu brak kasiuty na start, musze jeszcze poczekac

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 15-09-2014 16:53

Będziesz wpłacał do 24option?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 15-09-2014 16:58

Tak, jakos mi najbardziej odpowiada, maja wysoka stawke ale coz trzeba patrzec na skutecznoscSmile pi ostatnich scamach w buxach mam uraz i wybieram to co najpewniejszeSmile zastanawiam sie czy nie dozbieram kasy zeby distac wyzszy bonus..


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 15-09-2014 17:12

Tylko czy warto bo trzeba go obrócić, ciekawe tylko ile razy

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 15-09-2014 20:36

Ja znikam z forum na jakis czas, doszkole to co poznalem i ruszam na real jak mi pojdzie to otworze swoj tematSmile to co kiedys Wam wkleilen otworzylo mi oczy na OB dam znac o sukcesach/porazkach w osobnym temacieSmile 3majcie kciukiSmile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 15-09-2014 21:27

Tylko żebyś się pojawił, jak znajdziesz już "świętego Graala" do opcji binarnych Wink

Później wstawię screeny z dzisiejszych inwestycji.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 15-09-2014 21:39

Nie szukam goSmile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 16-09-2014 00:51

Testowanie strategii ciąg dalszy Big Grin

Jedną pozycję musiałem sprzedać, bo niechcący złą opcję postawiłem i żeby nie być tak stratnym, wolałem sprzedać ją za 4,16 euro niż tracić 100 euro Lol

Najgorsze jest to, że po dostaniu sygnału, cena zazwyczaj oscyluje przy tej samej granicy początkowej, więc jest ciężko utrafić. Po południu trochę zaszalałem, ale wieczorem już wolałem przystopować i grać mniejszymi kwotami.

otwarte pozycje: 14
trafne: 9
nietrafne: 2
sprzedane: 1
bez zmian: 2

zarobione: 257.84 euro Huh

screeny z inwestycji:

[Obrazek: bdswiss1.jpg]

[Obrazek: bdswiss2.jpg]


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 16-09-2014 01:13

A co teraz testujesz?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 16-09-2014 08:06

Mi ro wyglada na wczorajsze dane i 15:15Smile mozna bylo troche zaribic na kulku oaracg na wzrist i spadek pozniej