Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 08-09-2014 22:48

BDSwiss. Na pierwszej stronie tematu masz reflink Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 09-09-2014 09:47

Wczoraj stosowałem strategię RSI Premium. Wynik pozytywny, bo dużo nie straciłem na tym, ale według mnie jest zbyt mała różnica pipsów, co uważam jednak za ryzykowne. Ciągłe śledzenie wykresu i wpatrywanie się, kiedy czarna linia dotknie dany punkt, również mnie załamuje. Po prostu nie mam do tego głowy Tongue Tak czy siak, wole swoje własne strategie.

otwarte pozycje: 7
trafne: 5
nietrafne: 2

zarobione:123 euro Huh

screeny z inwestycji:

[Obrazek: przedpo_udniowe.jpg]

[Obrazek: popo_udniowe.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 09-09-2014 21:57

Są wzloty i upadki...

Dziś myślałem, że wejdą mi dwie opcje, ale ostatnia okazała się być nietrafna.

http://scr.hu/2rsq/zc1ja

Gramy dalej Cool


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - yurko - 10-09-2014 17:47

pisałeś kiedyś o kopiowanie traderów? jest ta opcja znowu dostępna?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 10-09-2014 18:15

Odpowiem za MLN, ale z tego co wiem wciąż nie ma i ciągle "nad tym pracują" jak mi napisali w mailu.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-09-2014 19:52

(10-09-2014 18:15)malpa2 napisał(a):  Odpowiem za MLN, ale z tego co wiem wciąż nie ma i ciągle "nad tym pracują" jak mi napisali w mailu.

Już na dwóch platformach widziałem tą opcję kopiowania, z tym że obie nie są regulowane, a z BDSwiss to już zaczynam tracić nadzieje, że ta opcja wróci.

Co do dzisiejszych inwestycji.
Tak jak dzisiaj podaliśmy na stronie www.binary24.pl para walutowa EUR/JPY zmierzyła w kierunku oporu (138.123), więc można było postawić opcję PUT, która by wygasała wieczorem. Również to zrobiłem Smile

otwarte pozycje: 1
trafne: 1

zysk: 80 euro Huh

screen z inwestycji:

[Obrazek: bdswiss.jpg]


Zachęcam do zaglądania na naszą stronę, bo coraz częściej będą pojawiały się takie analizy oraz już wkrótce przedstawimy nowe poradniki oraz strategie Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Diabełek - 10-09-2014 20:01

Dziś już nie było szaleństw? Lol Prawidłowo, podobnie bym zrobił.
(10-09-2014 19:52)MLN napisał(a):  Już na dwóch platformach widziałem tą opcję kopiowania, z tym że obie nie są regulowane, a z BDSwiss to już zaczynam tracić nadzieje, że ta opcja wróci.
Mowa o tym brokerze GTOption z kopiowaniem, co Ci jakiś czas temu podesłałem?
Jeszcze jest CTOptoion również z kopiowaniem.

Więcej raczej brokerów z kopiowaniem nie ma, chodź gdzieś widziałem ranking francuskich brokerów. Była to pokaźna lista, muszę poszukać, może coś ciekawego się znajdzie.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 10-09-2014 20:06

15:30 to wieczór dla ciebie? Tongue Czy godzina na bdswiss jest -2 w stosunku do naszego jak ma to miejsce na TopOption?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-09-2014 20:26

(10-09-2014 20:01)Diabełek napisał(a):  Dziś już nie było szaleństw? Lol Prawidłowo, podobnie bym zrobił.

Mowa o tym brokerze GTOption z kopiowaniem, co Ci jakiś czas temu podesłałem?
Jeszcze jest CTOptoion również z kopiowaniem.

Nie, dziś nie zaszalałem, może jutro Jerk Tak, mowa o tych dwóch platformach, oferty może mają i fajne, ale jakoś do mnie nie przemawiają. Jednak przyglądamy się ich działaniom.

(10-09-2014 20:06)malpa2 napisał(a):  15:30 to wieczór dla ciebie? Tongue Czy godzina na bdswiss jest -2 w stosunku do naszego jak ma to miejsce na TopOption?


Nie no, bez przesady, nazwałbym to bardzo wczesnym wieczorem Smile Na BDSwiss, normalnie jest ustawiony czas według Polskiego.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 10-09-2014 20:41

Nom to lepiej określajcie godzinę, bo część osób mogła dać np. wygaśniecie na 19 czy 20, choć chyba i wtedy by weszło Wink Ja 138.123 przegapiłem a potem już nawet 138.000 nie chciało pyknąć i odpuściłem.