Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Diabełek - 02-09-2014 18:52

Sygnał kierowany jest na opcje binarne.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 02-09-2014 19:54

Tak, zgadza się - chodzi o opcje binarne a nie Forex.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - lukaszj0001 - 02-09-2014 20:16

Kiedyś wspominałeś o wysyłaniu sygnałów, czy jest to temat cały czas aktualny?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 02-09-2014 20:27

(02-09-2014 20:16)lukaszj0001 napisał(a):  Kiedyś wspominałeś o wysyłaniu sygnałów, czy jest to temat cały czas aktualny?

To jest ciężki temat, bo ryzyko jest duże. Nie chcę brać odpowiedzialności. W dodatku takie sygnały dają jednak pewien stres, co również mogłoby spowodować dodatkowe kłopoty przy skupieniu się. Ale w zamian sygnałów, możesz korzystać z analiz na głównej stronie binary24.pl, które są spekulacją. Będą tam dodawane tak często jak to możliwe Smile

Dzisiejszy dzień, pomimo że był pierwszym dniem, w którym będę podawał spekulacje są okazał się dość słaby. Opcja AUD/CHF która rzekomo miała iść w górę i przebija linię wsparcia w punkcie 0.85449 podążała nadal w dół. Dlatego dla dobra użytkowników nie podaje sygnałów, tylko analizy, które mogą służyć jedynie za dodatkową pomoc. Trzeba jednak liczyć się z tym, że czasami mogą być nietrafne, bo rynek jest niespodziewajką Smile

otwarte pozycje: 5
trafne: 4
nietrafne: 1

zarobione: 108.50 euro

Screen z inwestycji:
[Obrazek: bdswiss.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - lukaszj0001 - 02-09-2014 20:43

A co sądzisz o parze USD/JPY aby postawić PUT na kilka dni, np. do piątku?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 02-09-2014 20:58

(02-09-2014 20:43)lukaszj0001 napisał(a):  A co sądzisz o parze USD/JPY aby postawić PUT na kilka dni, np. do piątku?

Otworzyłem dziś taką pozycję na opcje długoterminową, właśnie do piątku. Zobaczymy, co przyniesie Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Fineks - 02-09-2014 23:25

MLN bardzo ładny wynik Smile Dzisiaj udało mi się otworzyć konto testowe na exbino, na razie jestem 200 zł na plus i powiems szczerze, że mam tutaj większe szczęście. Możliwe, że przeniosę się do nich a po zwiększeniu kapitału bdswiss będzie dodatkową platformą z zupełne oddzielnym kapitałem na którym będe inwestował Tongue Ciągle się czegoś nowego dowiaduję, jednak nie korzystam na razie z MT4 i nie wiem czy ma to sens, uważasz że jest to niezbędnik tradera?


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 03-09-2014 00:09

Czekaj, czekaj trejdujesz na liniówkach od brokerów ?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-09-2014 09:39

(02-09-2014 23:25)Fineks napisał(a):  MLN bardzo ładny wynik Smile Dzisiaj udało mi się otworzyć konto testowe na exbino, na razie jestem 200 zł na plus i powiems szczerze, że mam tutaj większe szczęście. Możliwe, że przeniosę się do nich a po zwiększeniu kapitału bdswiss będzie dodatkową platformą z zupełne oddzielnym kapitałem na którym będe inwestował Tongue Ciągle się czegoś nowego dowiaduję, jednak nie korzystam na razie z MT4 i nie wiem czy ma to sens, uważasz że jest to niezbędnik tradera?



Zobaczyłbyś różnicę, gdybyś przetestował 24option Wink Jedyny minus, to że trzeba wpłacić depozyt, aby dostać konto demo, ale można go potem spokojnie wypłacić. Ale platforma super, a wykresy miodzio Smile

Co do MT4 to warto mieć, bo te niektóre wykresy u brokerów to porażka.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-09-2014 19:04

Dzisiaj mogę jednak stwierdzić, że miałem duże szczęście 2

otwarte pozycje: 3
trafne: 3

zarobione: 339 euro

screen z inwestycji:
[Obrazek: bdswiss.jpg]