Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - kamcio7788 - 26-08-2014 09:14

ostatnia opcja weszła troche na farcie ale i tak zazdroszcze ja wczoraj nie mogłem się odnaleźć miałem 1 trafioną na 4 opcje


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-08-2014 13:53

(26-08-2014 09:07)sbgorka napisał(a):  Czym sie sugerujesz przy otwieraniu pozycji powyzej 30 min?dzialasz na jakis wskaznikach czy na danych z rynku?
Trochę patrzę na analizę z investing.com ale także biorę na logikę, ustawiam czas wykresu na 8godzin i jak widzę na przykład spory wzrost trendu, a jeszcze tak wysoko nie był rano, to inwestuje, że cena pójdzie w dół. Oczywiście trzeba się opierać na wydarzeniach eko (choć czasami to omijam).

(26-08-2014 09:14)kamcio7788 napisał(a):  ostatnia opcja weszła troche na farcie ale i tak zazdroszcze ja wczoraj nie mogłem się odnaleźć miałem 1 trafioną na 4 opcje

Na real czy demo?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 26-08-2014 14:20

MLN a starasz się inwestować z trendem czy grasz na odwrócenie? I czy nie myślałeś by stworzyć może jakiś mini poradnik czy jakieś video gdzie tłumaczysz czemu zagrasz tak i tak Wink Myślę że nie tylko ja byłbym chętny na takie coś Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-08-2014 17:07

(26-08-2014 14:20)malpa2 napisał(a):  MLN a starasz się inwestować z trendem czy grasz na odwrócenie? I czy nie myślałeś by stworzyć może jakiś mini poradnik czy jakieś video gdzie tłumaczysz czemu zagrasz tak i tak Wink Myślę że nie tylko ja byłbym chętny na takie coś Tongue

To wszystko zależy, wieczorem podam wyniki z dzisiejszych inwestycji, to Ci napisze dokładnie jak dziś działałem Wink

Co do tego poradnika, to ciągle myślę nad tym. To nie jest tak łatwe, bo nie sztuka coś tam "bełknąć". Trzeba mieć dobry przekaz, ale na pewno coś zorganizuję Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - kamcio7788 - 26-08-2014 17:33

na razie tylko demo bo się uczę ale w przyszłości kto wie Wink


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 26-08-2014 17:41

MLN to dobry pomysl zebys napisal poradnik, jestem ciekaw Twojego toku myslenia

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 27-08-2014 07:00

Teraz niestety brakuje mi na wszystko czasu (na końcu postu wytłumaczę dlaczego), więc dopiero dziś wstawiam wyniki z wczorajszych inwestycji. Jak widać 2 pierwsze pozycje nie wpadły. Żałuje, że inwestowałem w EUR/USD (zobaczcie jak spora różnica pipsów) bo jednak kalendarz ekonomiczny nie uwzględniał dla tych godzi żadnych ważnych wydarzeń, ale już sam fakt, że miało się odbyć spotkanie prezydentów Rosji, Ukrainy, Białorusi i przedstawicieli UE powinno dać duży wykrzyknik. No cóż - moja strata Tongue AUD/JPY prawie by weszło.

Co do pozostałych 2 opcji, które weszły, to działałem na zasadzie śledzenia wykresów (ustawiam sobie podgląd wykresu na 8/12h godzin wstecz), jeśli na przykład jest ewidentnie widać trend wzrostowy, to trzeba sobie wykalkulować (najlepiej na podstawie danych ekonomicznych), o której może zacząć się trend spadkowy, oczywiście można spróbować też "strzelić" bo ciężko czasami określić koniec panującego trendu. Jeśli już wstępnie ustalimy czas zmiany trendu, możemy spróbować i postawić opcje na "down", ale na dłuższy okres czasu (opcje długoterminowe). Jaka jest skuteczność tego sposobu? Aż tak często z tego sposobu nie korzystam, nawet można powiedzieć, że to ryzykowna metoda, bo AUD/CHF miało w momencie zamknięcia prawie tyle samo pipsów, co w momencie otwarcia, więc miałem szczęście. W dodatku postawiłem 2 takie same opcje, tylko za inne kwoty, bo chciałem na początku za 150euro, a kliknąłem niechcący 25euro Tongue
Jeśli chodzi o NASDAQ FUTURE, to tą trafną opcję zawdzięczam sygnałowi od znajomego.

otwarte pozycje: 5
trafne: 3
nietrafne: 2

zarobione: 80.10 euro

screen z inwestycji:
[Obrazek: bdswiss.jpg]

CZEKA NA WAS MAŁA NIESPODZIANKA - WKRÓTCE SZCZEGÓŁY


A teraz już tłumaczę, dlaczego mam tak mało czasu. Już wkrótce będziecie mogli ujrzeć małą modernizację strony, a raczej nowości, które pojawią się na www.binary24.pl, a także na forum o opcjach binarnych: forum.binary24.pl, więc będę na bieżąco informował o zmianach, a moje inwestowanie w opcje, chwilowo wstrzymane Wink


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 27-08-2014 10:58

Ciekawe, ciekawe Wink

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 27-08-2014 20:35

Pracy jest sporo, ale myślę że efekty będą ciekawe Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Nupek369 - 27-08-2014 21:37

Zatem czekamy. Smile