Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - ZbysiuK - 12-08-2014 19:03

O 197 Ładnie !: )


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-08-2014 10:26

Wczoraj byłem już za nadto zmęczony, więc dopiero dziś wstawiam wyniki moich wczorajszych inwestycji Smile Zaczynam powoli inwestować większe kwoty - 50/100 euro, ale oczywiście wszystko kontroluje, aby nie popłynąć w obłęd Smile Wczorajszy wynik, byłby lepszy gdyby nie przegrana opcja na parze AUD/CHF no, ale i tak jestem na plusie.

otwarte pozycje: 4
trafne:3
nietrafne:1

zarobione: 57.50 euro

Screen z inwestycji:
[Obrazek: nnnn.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - matt321 - 13-08-2014 10:56

Wyniki naprawde godne pozazdrosczenia Smile
Sam powoli przygotowuje sie do opcji.
Mam takie pytanko czy jesli damy np up i na 15 minut a po 8 minutach kurs wzrosnie to mozemy opcje zamknac wczesniej z jakims mniejszym zyskiem niz byłoby to po 15 minutach?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 13-08-2014 11:04

MLM można się z Tobą jakoś przez skype skontaktować? Smile

I widzę że na bdswiss grasz a oni mają często z kosmosu kursy - http://s28.postimg.org/u7ibm3ke4/ beka.jpg
Nie przeszkadza ci to?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - olekn1 - 13-08-2014 12:48

(13-08-2014 10:56)matt321 napisał(a):  Wyniki naprawde godne pozazdrosczenia Smile
Sam powoli przygotowuje sie do opcji.
Mam takie pytanko czy jesli damy np up i na 15 minut a po 8 minutach kurs wzrosnie to mozemy opcje zamknac wczesniej z jakims mniejszym zyskiem niz byłoby to po 15 minutach?

Nie da rady zamknąć przed czasem Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-08-2014 21:04

(13-08-2014 10:56)matt321 napisał(a):  Mam takie pytanko czy jesli damy np up i na 15 minut a po 8 minutach kurs wzrosnie to mozemy opcje zamknac wczesniej z jakims mniejszym zyskiem niz byłoby to po 15 minutach?

Gdyby to było możliwe, to platformy by szybko upadły, a wokół nas byliby sami bogacze Wink

(13-08-2014 11:04)malpa2 napisał(a):  MLM można się z Tobą jakoś przez skype skontaktować? Smile

I widzę że na bdswiss grasz a oni mają często z kosmosu kursy - http://s28.postimg.org/u7ibm3ke4/ beka.jpg
Nie przeszkadza ci to?

Nie używam skypa, niestety podany przez Ciebie link nie działa, więc trudno mi sprawdzić Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 14-08-2014 08:01

@MLM potrafisz sie utrzymac finansowo z opcji?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - feellove - 14-08-2014 08:06

Bede sledzić, bo sam się przymierzam do tego typu inwestycji Smile
Powodzenia


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 14-08-2014 10:57

Miałem wstawić post koło 2:00 aż zakończy się ostatnia opcja, ale znów mnie sen złapał Big Grin
Sporo osób pisze do mnie na pw odnośnie inwestycji w opcje binarne, dlatego może stworzę osobny temat, gdzie będę podawał swoje spekulacje itp. czyli co warto zainwestować w dany dzień. Oczywiście muszę to jeszcze przemyśleć, bo to jest duża odpowiedzialność i nie chciałbym by ktoś z Was miał do mnie pretensje o złą trafność Wink

Czy w ogóle ktoś byłby chętny na takie coś?

otwarte opcje: 2
trafne: 2
zarobione: 110.50 euro

screen z inwestycji:
[Obrazek: bdswiss.jpg]

(14-08-2014 08:01)sbgorka napisał(a):  @MLM potrafisz sie utrzymac finansowo z opcji?

Potrafię, bo teraz tylko dzięki temu się utrzymuje Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - malpa2 - 14-08-2014 11:44

@MLN zawsze możesz założyć, na hyip ci napisałem o tym również Wink

Co do linku to http://s28.postimg.org/u7ibm3ke4/ beka.jpg (usun spacje po prostu by połączyć cały link) ale to raczej nie ma wplywu na twoje osiągnięcia więc temat nieaktualny. Oby tak dalej!