Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - WDynamite - 07-08-2014 14:50

Up
No faktycznie, widocznie nie kalkulowała im się ta opcja i usunęli.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 07-08-2014 17:20

Jakie demi byscie pilecali?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - adampl - 07-08-2014 18:57

Dostałem informację od swojego opiekuna w bdswiss, że opcja kopiowania została tymczasowo zawieszona z powodów technicznych.

@sbgorka ja nigdy nie lubiałem kont demo, obojętnie czy to jest forex czy opcje binarne na koncie demo zawsze wygrywałem i bez większego problemu zrobiłbym min 500zł zysku dziennie, a na koncie rzeczywistym nigdy nie jestem wstanie zrobić takiego wyniku. Ja zanim po części się nauczyłem to straciłem z 500euro na opcjach, na moje szczęście już to odzyskałem, ale najlepiej się idzie nauczyć na swoich prawdziwych pieniądzach.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 07-08-2014 20:05

Korzystac z strategi ogolnie dostepnych, np tych, ktore sa podane na binary24.pl czy korzystacie z swoich?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - KingCortezPL - 09-08-2014 16:52

gratki


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-08-2014 20:25

Witam po dłuższej chwili nieobecności Smile

Niestety miałem problemy z komputerem i nie miałem możliwości udzielania się na forum. Teraz zaczynam nadrabiać zaległości, które już niedługo przedstawię (mam jeszcze parę innych ważnych spraw do załatwienia)

Zleciłem przy okazji wypłatę za lipiec, oczywiście tylko część - 450 euro - resztę znów przeznaczyłem na reinwestycje Smile

Zarobione: 577.85 euro

Screen z wypłaty:
[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 10-08-2014 20:35

Ladny wtnukSmile ja draze demo ciagle i mam takie pytanie, jezeli ktos korzysta z tej platformy, czy bdswiss ma xos takiego jak opcja za 1 €? Ustawilem taka i system zaakceptowak natomiast w reg widze 5 na ipcja krotkich


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-08-2014 20:38

Pisz wyraźniej Wink Chodzi Ci o konto demo na BDSwiss?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - sbgorka - 10-08-2014 20:41

Sorry pisze z telSmile demo mam na markets ale na bdswiss chce otworzyc rachunek. Zalezy mi na malej kwocie na postawienie opcjiSmile tak zeby za mniejsze pieniadze sie uczyc.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-08-2014 21:11

Ogólnie to przoduje TopOption - 10pln na otwarcie opcji, ale platforma się pogorszyła w funkcjonowaniu. W BDSwiss masz 25 euro/dolarów na opcje.