Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 17-07-2014 16:57

Na czym glownie grasz?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-07-2014 08:16

Mógłbyś bardziej rozwinąć pytanie? Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Noozer - 18-07-2014 08:49

Jaki serwis polecasz na start Wink ?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-07-2014 09:21

Zależy jaki budżet chciałbyś przeznaczyć Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Arivi - 18-07-2014 10:06

Znasz może jakiś program w którym za darmo w formie zabawy mogę pouczyć się trochę zanim wejdę w prawdziwe opcje binarne?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-07-2014 11:31

Tak,

Tutaj masz darmowe konto demo: http://www.binary24.pl/pl/top/marketsworld_demo


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Arivi - 18-07-2014 11:53

Dzięki! Mam rozumieć, że saldo które dostałem na start (5tyś) jest tylko wirtualną cyferką i jeśli je strace to nie będę ponosił żadnych prawdziwych/dodatkowych kosztów?

Do pełnoletności jeszcze mam troche czasu, więc jak na razie nie chce narażać rodziców na zawał Big Grin Póki co posiedze sobie ten rok w celach edukacyjnych, a dopiero gdy nabiore więcej wiedzy spróbuje szczęścia z prawdziwymi pieniędzmi.

Tymczasem będę śledził Twój dziennik i życzę wysokich zarobków!


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 18-07-2014 12:12

Coz to jest demo przegrasz to przegrasz, wygrasz to wygrasz no 1 will care, jesli chcesz sie za to brac to startuj z binary24 kompedium podstawowej wiedzy, potem forum comparica, jako niepelnoletnia osoba nie mozesz otworzyc konta real wiec zostaje ci demo i nauka Wink
Mln na jakich parach walutowych grasz?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Arivi - 18-07-2014 13:07

(18-07-2014 12:12)Xkr napisał(a):  Coz to jest demo przegrasz to przegrasz, wygrasz to wygrasz no 1 will care, jesli chcesz sie za to brac to startuj z binary24 kompedium podstawowej wiedzy, potem forum comparica, jako niepelnoletnia osoba nie mozesz otworzyc konta real wiec zostaje ci demo i nauka Wink
Mln na jakich parach walutowych grasz?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Póki co to zostaje mi tylko konto demo.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 21-07-2014 19:51

(18-07-2014 11:53)Arivi napisał(a):  Dzięki! Mam rozumieć, że saldo które dostałem na start (5tyś) jest tylko wirtualną cyferką i jeśli je strace to nie będę ponosił żadnych prawdziwych/dodatkowych kosztów?

Tymczasem będę śledził Twój dziennik i życzę wysokich zarobków!

Tak, to jest darmowe. Brokerzy musieliby być szaleni by na koncie demo rozdawać za darmo prawdziwe pieniądze Wink Dziękuje! Smile

(18-07-2014 12:12)Xkr napisał(a):  Mln na jakich parach walutowych grasz?

Naprawdę nie ma reguły. Wszystko zależy od danych ekonomicznych, godzin w jakich inwestuje.

(18-07-2014 13:07)Arivi napisał(a):  Póki co to zostaje mi tylko konto demo.

Na koncie demo dużo można się nauczyć, to również pokazuje, czy rzeczywiście inwestycje w opcje binarne są dla Ciebie Smile