Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
QQTUBE - Wasze opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: QQTUBE - Wasze opinie (/Temat-QQTUBE-Wasze-opinie-91672)



QQTUBE - Wasze opinie - fastrets - 27-05-2014 12:56

Witam czy warto kupić tam wyświetlenia?

1. YouTube ich nie usuwa?
2. Szybko nabijają wyświetlenia?
3. Niema problemów z tą firma?


RE: QQTUBE - Wasze opinie - Klin - 27-05-2014 19:20

Wyswietlenia nabijaja szybko, firma dobra. Nie widzialem zeby yt kasowal wyswietlenia


Przelew QQtube i nie tylko - fristek - 20-06-2014 08:45

Witam,
Mam zamiar kupić wyświetlenia na QQtube.com (już się przekonałem, że mają profesjonalne wyświetlenia) jednakże ceny są w dolarach, a na koncie mam PLN, więc jak to zrobić ?

1. Czy na QQtube.com można po zakupie np 10k wyświetleń przekazać na każdy jeden film np. po 1k ?

Proszę o pomoc Huh


RE: Przelew QQtube i nie tylko - Bandaid - 20-06-2014 11:47

To, że masz pieniądze na koncie w złotówkach nie ma znaczenia. Co do drugiego pytania to tak, do każdego filmiku można przekazać po 1k.


RE: Przelew QQtube i nie tylko - fristek - 20-06-2014 20:55

To mam wysłać 7 zł Big Grin ?
Czy jak muszę sobie przeliczyć ile będzie pln na usd i Wysłać ?


Wyświetlenia z QQTube - Esbelto - 22-04-2017 23:57

Witam! Chciałbym popromować filmy które mi zostały na youtube stąd moje pytanie b o kiedyś słyszałem że serwis QQTube jest najlepszy jeśli chodzi o wyświetlenia na youtube. Są jeszcze jakieś serwisy które też dodają dobre wyświetlenia do filmów?


RE: Wyświetlenia z QQTube - Muraszczyk - 16-05-2017 01:46

Zdecydowanie QQtube ma dobre wyświetlenia ale są dosyć drogie. Poszukaj na Seoclerks, jest tam sporo ciekawych ofert, a kieruj się opiniami i własnymi testami Smile