Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook blokada pisania na grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook blokada pisania na grupach (/Temat-Facebook-blokada-pisania-na-grupach-91659)



Facebook blokada pisania na grupach - asmax1910 - 26-05-2014 19:37

Siemanko nie wiem czy pisze w dobrym dziale jeśli nie to prosiłbym o przeniesienie tematu.

Mam następujący problem.
Dziś o godzinie 18:30 zakończyła mi się blokada publikowania postów na grupach oraz dołanczania do nich. Niestety mimo to nie mogę nadal dodawać postów na grupach. Dodam że była to juz druga blokada publikowania postów i dołanczania do grup.
Screen z panelu pomocy poniżej. Czy ktoś miał taką sytuacje? oraz czy zostanie odblokowana mozliwosć pisania na grupach na tym koncie czy raczej nie?

Z góry dzięki za kazda odpowiedź



[Obrazek: image.jpg]


RE: Facebook blokada pisania na grupach - paw9191 - 26-05-2014 21:43

ja miałęm i po jakimś tam czasie mi normalnie odblokowali. Oni cały czas robią zmiany w tym systemie antyspamowym że czasem ciężko nadążyć. Tam pracuje cała rzesza ludzi, żeby takie gnojki jak my nie spamowały


RE: Facebook blokada pisania na grupach - GreenPower - 26-05-2014 22:16

Mysle ze nie oszukasz adminów:)Maja info na tacy ze spamujesz subami wiec predko cie nie odblokują..


RE: Facebook blokada pisania na grupach - Klin - 27-05-2014 06:40

Uwazam ze odblokuja, predzej czy pozniej. Spamujesz jedna trescia ? Uzywaj spintax'a wtedy mniejsza szansa na szybsza blokade


RE: Facebook blokada pisania na grupach - nesarions - 06-06-2014 21:53

Czy ja wiem taka blokada jest na 30dni z tego co jest napisane przy blokadzie u mnie np na koncie mija juz z 40dni a dalej nie mozna dodawac postów dodawac do grup pisać komentarzy ani wiadomosci wszystko poblokowane


RE: Facebook blokada pisania na grupach - oferuja - 06-06-2014 22:31

bo spamujecie jak debile gdzie nie wejdę to po 20 linków w jednym temacie zaspamowanych...


Facebook blokada pisania na grupach - Artinesse - 01-03-2018 21:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.