Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] (/Temat-Zostane-mentorem-Szukam-mentora-91639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Golima - 06-10-2014 16:03

Hmm... Tak jak wszyscy szukam mentora, ktoś kto wprowadzi mnie w temat na czym to polega. Najpierw ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak to działa, a później możemy przejść do konkretów.


Odp: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Lami - 06-10-2014 17:32

Szukam mentora. Masz jakieś stare nisze, na które żal Ci marnować czasu? Podzielimy się zyskiem po połowie. Pw.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - polakpotrafi - 09-10-2014 23:39

o co chodzi w tym eforsa szukam mentora
bo kliknalem te partnerskie subskrypcje i co dalej?


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - gienus - 10-10-2014 09:55

Szukam mentora! Ze swojej strony oferuje stabilne zarobki. W serwisie eforsa zarobiłem już 585zł jednak brakło mi już pomysłów na dalsze zarabianie. Jeśli chodzi o podpięcie pod refa to pisałem do eforsy i nie będzie z tym problemów. Kontakt PW.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - patis1997 - 10-10-2014 15:21

Poszukuję mentora! Obiecuję duże chęci i wkład pracy oraz duże ambicje. Smile Oczywiście rejestracja z refa.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - patrol34 - 12-10-2014 16:05

Szukam Mentora.
Który wszystko wytłumaczy , powie co i jak.
Chciałbym zacząć zarabiać by uzbierać na wymarzone PS4.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Teos - 18-10-2014 17:19

Witam szukam mentora który naprawdę mnie poprowadzi przez program e-forsa. Nie interesują mnie propozycje osób które wiedzą wszystko a nic nie zarobiły, lub cieszą się z jakichś kilkudziesieciu złotych. Wolę nauczyć się od doświadczonych użytkowników. Niż dostać plik, z informacjami ogólnie dostępnymi na forum. Pozdrawiam, i liczę na odpowiedź na priv.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - kornel388 - 21-10-2014 21:01

Poważna oferta


Szukam doświadczonej osoby w zarabianiu na Eforsie, która wytłumaczy mi jaka oferta płatności najbardziej nadaje się itp. Pomoże jakoś zacząć. Jako takie doświadczenie w subsms mam, krótki epizod na firesub -52,50zl, no i troche dłuższy na freebiz. Łącznie zarobiłem koło 300zł. Moje nisze sie wypaliły, a konkurencja wzrosła , opierałem się głownie na spamie na facebooku. Teraz szukam czegoś innego, ale spam zawsze spoko Smile

Za to wszystko odpłacę się reffem.


Co oferuję
- W miarę stałe zarobki, ale wiadomo jak to jest.
- Min. 3h dziennie na prace
- Stały kontakt, nawet jeśli jestem w szkole (GG)
- Potrafię zrobić strone www (kod,hosting,domena)
- Photoshop mi nie obcy


Liczę tylko na poważne oferty na PW i GG
Mój numer gg 50367094



RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - JustinTime - 26-10-2014 00:55

Mam zamiar zacząć zabawę z eforsą Smile

Specjalizuję się w filmach, doładowania, steamy itp Smile

Póki co potrafię zarabiać (firesub) od 10 do 100 zł dziennie. Miałem dniówki nawet po 1000 zł, 500zł (streamy)

Jeśli ktoś jest chętny mi pomóc w zarabianiu na eforsie, chętnie zarejestruję się z reflinka(na pewno nie pożałuję!) Smile

Póki co średnio z niszami ale mam takie przebłyski co jakiś czas na dobrą nisze =)


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - ostatniwor - 31-10-2014 16:44

Szukam mentora, ktory pomoze zarobic na subach sms ! Posiadam landing page, potrafie tworzyc grafike w photoshopie. Mam duzo czasu na prace przy komputerze. Pomimo, ze jestem nowy szybko sie ucze! Pozdrawiam i czekam na PW !