Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] (/Temat-Zostane-mentorem-Szukam-mentora-91639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Czaq - 02-10-2017 05:11

Panowie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą Wink Pomysły + praca + trochę kreatywności - zarobek gwarantowany! Cool
Pozdrawiam


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - TakieŻycie - 10-10-2017 22:17

Witam, jestem świeży w tym temacie i nie dysponuje zbyt wielką wiedzą w jego zakresie przynajmniej na ten moment szukam mentora który wprowadzi mnie w ten świat wzamian za rejestracje z reffa może coś o mnie :

-Niemal codziennie jestem dostępny przy komputerze w godzinach 12-24
-Chciałbym rozkręcić biznes do poziomiu gdzie jako tako mógłbym z niego opłacać wszystkie co miesięczne rachunki a jeśli się da więcej to jeszcze lepiej
-Oczywiście zdaje sobie sprawe że nic nie ma tak odrazu jestem bardzo cierpliwy i nie mam problemu z tym by działać dziennie na komputerze więcej niż samo "wstawienie linku"
-Aktualnie nie posiadam żadnego kapitału więc inwestycje jakiekolwiek nie wchodzą w grę


Jeśli jest ktos zaintereowany wprowadzeniem oraz poprowadzeniem mnie w tej kwestii wzamian za korzysci dla nas obu to bardzo proszę o kontakt na pw.

Pozdrawiam Smile


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Bobi2k17 - 01-11-2017 17:02

Poszukuję mentora. Jestem zainteresowany tylko dobrymi i sprawdzonymi sposobami, które przynoszą zysk.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - uszok11111 - 02-11-2017 11:24

Szukam mentora, który pomógł by mi rozpoczęciu zarabiania w internecie jestem zielony z tego tematu mowie od razu pozdrawiam


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Czaq - 02-11-2017 14:17

Cześć Smile zapraszam do mojego tematu w dziale Wykonam Smile nawet początkujących.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - AnonimMilioner - 02-11-2017 16:22

Mogę pomóc w kryptowalutach. Wiem co nieco i mam czas. Jeżeli chcesz się dowiedzieć pisz na PW.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - helix - 03-11-2017 21:00

Szukam porządnego mentora który by mi pomógł rozwinąć swoje umiejętności w eforsie.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - niepełnosprawny - 05-11-2017 14:14

Witam, jestem tutaj nowy i także szukam mentora.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Bernisowskyy - 06-11-2017 13:18

Witam Big Grin
Jestem studentem także mam sporo wolnego czasu oraz spore wydatki, chce poznać sposoby na zarobienie kasy w necie, jest to najlepsza opcja poświęcenia wolnego czasu. Wszyscy się z tym zgodzą Cool

Poszukuje Mentora który mnie pokieruje i pomoże. Z góry dzięki.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Czaq - 06-11-2017 13:21

Panowie, mentoruje na eforsie więc zapraszam chętnych do mojego tematu w dziale Usługi a przy okazji do "Poradniki dot. Zarabiania w internecie " ;-)