Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] (/Temat-Zostane-mentorem-Szukam-mentora-91639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - karol5karol - 18-11-2015 22:36

Szukam osoby do współpracy osobe która też dobrze zarabia i ogarnia temat może razem coś pokminimy.Ja miesięcznie wyciągam ~2000zł bez spiny 2,3 godzinki dziennie bez weekendów jakieś 20 dni w miesiącu.Jak ktoś chętny priv wymienimy sie doświadczeniami


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - helix - 23-11-2015 20:18

Także szuakm mentora


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - krojek - 25-11-2015 22:45

[Szukam mentora]
Poszukuje mentora - aktualnie zarabiam w shorte ale chcę się przenieść w "świat" sub sms
Co do warunków to się dogadamy Smile
Posiadam sporę zaplecze na FB oraz doświadczenie w tworzeniu stron.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - RevaN - 03-12-2015 13:47

[ szukam mentora ]
Witam - Poszukuje mentora. Mam pojęcie o subach sms lecz potrzebuje osoby która mną dobrze pokieruje. Napewno się dogadamy co do Twoich korzyści Smile Pozdrawiam


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - WuJeKuBa - 25-12-2015 16:53

SZUKAM MENTORA

Mam na imię Kuba. Mam 17 lat, 18 kończę w lutym. Poszukuję mentora, który długo siedział/siedzi na zarabianiu na programach partnerskich na własnych stronach internetowych lub blogach. Chcę aby ktoś wziął mnie pod swoje skrzydła.

Moje oczekiwania:
- Znajomość tematów związanych z pozcyjonowaniem, seo.
- Sprawdzanie nisz, czy dana nisza jest dobra co do konkurencji i czy można bez problemu ją pozycjonować, czy się jedna nie opłaca.
- Fajnie jakby był dostępny na GG codziennie.
- Fajnie gdyby potrafił wszystko ładnie wytłumaczyć i powiedzieć co i jak, a nie na zasadzie, że tutaj masz wszystko wytłumaczone i będziesz wiedział lub pozycjonuje się tak i tak i więcej mnie nic nie pytaj, bo nie mam czasu..

Moja umiejętności:
- Potrafię sam wgrać skrypt na stronę i go skonfigurować tak jak należy.
- Mam podstawowe pojęcie na temat sub i premium SMS.
- I chyba tyle.

Czekam na propozycję :] Moje GG: 39933081 Najlepiej pisać od razu na GG, jestem praktycznie zawsze dostępny Wink


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - elotis - 02-01-2016 13:25

poszukuję mentora który poprowadzi za rączkę w zamian za prowizję z zarobków.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Miko1029 - 02-01-2016 13:53

szukam mentora który wprowadzi pomoże mi w wejściu w świat subów. W zamian mogę pomóc, stworzyć dowolną stronę, aplikację internetowa.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - adrian95 - 04-01-2016 10:40

szukam mentora ,zapraszam na pw


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Kromka - 31-01-2016 00:36

Także szukam mentora, mam dużo czasu i pomysłu jednak chętnie posłucham rad kogoś doświadczonego Smile


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Itachi198 - 06-02-2016 21:01

Cześć. Jestem Damian, mam 21 lat. Dopiero raczkuję na forum, zaczynam się bawić w ppi, mam konto PP, bankowe, ogarniam http://netcashrevenue.com/.Chcę aby ktoś wziął mnie pod swoje skrzydła.

Czego oczekuję:
- rzeczowych rad (kontakt przez gg: 57770818
- ukierunkowania sposobu zarabiania* PPA vs PPI

*Do tej pory (niecały tydzień) nie zarobiłem ani złotówki, rozsyłam linki gdzie sie da (fb, snapchat, yt), na dodatek wyłącznie na amerykańskich stronach (większa stawka).

Co od siebie oferuję:
- rejestracje z ref linków
- tyle pracy ile będzie trzeba
- kulturę wypowiedzi Tongue
- gdy pojawią się spektakularne efekty podzielę się zyskiem Smile

Dziękuję za uwagę. Smile