Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] (/Temat-Zostane-mentorem-Szukam-mentora-91639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - matig - 28-01-2015 00:22

szukam mentora który nauczy mnie zarabiać na eforsie.
O podstawach czytałem, co nieco już wiem, ale brakuje mi spójności , może jakiś poradnik, krok po kroku, punkt po punkcie co i jak należy zrobić - najlepiej na przykładzie.
Mam trochę wolnego czasu i chciałbym poznać tą metodę również.
W zamian oferuję też inny model zarabiania, osoba, która dobrze sobie radzi w programach typu eforsa, poradzi sobie w tej materii - pokaże niszę, dzięki której dochód pasywny możesz mieć na lata.
Ktoś zaraz powie, tam zarabia, pewnie mu nie idzie lub po co się tu pcha .... odpowiedź - lubię wiedzieć co dzieje się w necie, aktualne trendy i czemu nie skorzystać z różnych źrodeł - kasy nigdy nie za wiele ;-)
Czekam zatem na mentora i mam nadzieję na owocną współpracę.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Kowi11 - 28-01-2015 01:25

Legenda głosi, że ktoś tutaj kiedyś znalazł mentora Jerk2


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - saq714 - 31-01-2015 23:22

To ja tez napisze Wink ktos chetny do przekzania nowicjuszowi informacji jak to sie je? chetnie sie zarejestruje z reffa


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - twisted123 - 01-02-2015 01:29

Powiem szczerze, że ciężko będzie o mentora. Po pierwsze nikt nikomu nie poda własnej niszy na której zawsze coś wpada. Po drugie jeżeli ktoś będzie mentorem to raczej poda informacje takie jakie ty już znasz. Moim zdaniem w tym interesie nie potrzeba mentora a jedynie pomysł na który można wpaść samemu. Przypomnij sobie co ostatnio wyszukiwałeś, ciężko było Ci to znaleźć. Być może wiele ludzi tego szuka a nie może znaleźć. To tylko taka mała podpowiedź. Jeżeli Twój zapał do pracy będzie duży to na 100% uda Ci się trafić we własną niszę. Ja poświęciłem około 3 dni aby założyć stronę i ją rozreklamować. Teraz znajduje się na najwyższych pozycjach pod prostymi frazami. Pomysł, pomysł i jeszcze raz pomysł.

PS: Podpowiedź ode mnie dla wszystkich. Już niebawem wychodzi GTA "V". Wykorzystajcie to. Jeżeli jeszcze nie masz konta to zapraszam do moich poleconych. Na pewno wyjaśnię wszystko co jest dla Ciebie niejasne. Nie jestem mentorem ale chętnie pomogę.

Obecny miesiąc czyli 1250 zł zarobiłem na automacie. Pozdrawiam.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Jojek89 - 02-02-2015 19:25

Witam szukam mentora, który powie mi jak zarobić na FB min 1.000 miesięcznie, nie chodzi mi o dodawanie do grup, zakładanie kont, bo to mam w jednym palcu, ale bardzie o to w jaki sposób promować, coś np: doładowania żeby ludzie się na to łapali. Mogę być w 100 grupach w ciągu jednego dnia , na nowym koncie (założenie i dodanie go do grup zajmuje mi jakąś godzinne). Proszę o propozycje na PW ,jestem gotów zapłacić, jeśli dana metoda będzie skuteczna i to nie mało.Pozdrawiam i czekam na propozycjeBig Grin
Btw, żeby nie było że szukam jakiegoś jelenia i chcę go naciągnąć i przy tym nauczyć się zarabiać w Subskrypcjach SMS.Po prostu chcę nauczyć się czegoś nowego, dorobić sobie, bo pieniędzy nigdy za wiele.Interesuje mnie tylko zarabianie na eforsie, może być też inny serwis ale nie żaden Leadmore.pl (sry ale dla mnie to siano i nie mam zamiaru tam zarabiać). Lol


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - suchy0001 - 03-02-2015 14:10

(02-02-2015 19:25)Jojek89 napisał(a):  Witam szukam mentora, który powie mi jak zarobić na FB min 1.000 miesięcznie, nie chodzi mi o dodawanie do grup, zakładanie kont, bo to mam w jednym palcu, ale bardzie o to w jaki sposób promować, coś np: doładowania żeby ludzie się na to łapali. Mogę być w 100 grupach w ciągu jednego dnia , na nowym koncie (założenie i dodanie go do grup zajmuje mi jakąś godzinne). Proszę o propozycje na PW ,jestem gotów zapłacić, jeśli dana metoda będzie skuteczna i to nie mało.Pozdrawiam i czekam na propozycjeBig Grin
Btw, żeby nie było że szukam jakiegoś jelenia i chcę go naciągnąć i przy tym nauczyć się zarabiać w Subskrypcjach SMS.Po prostu chcę nauczyć się czegoś nowego, dorobić sobie, bo pieniędzy nigdy za wiele.Interesuje mnie tylko zarabianie na eforsie, może być też inny serwis ale nie żaden Leadmore.pl (sry ale dla mnie to siano i nie mam zamiaru tam zarabiać). Lol

Hahahahahahahahhahhahahah wiedziałem Smile


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - eforsa - 03-02-2015 14:26

(02-02-2015 19:25)Jojek89 napisał(a):  Witam szukam mentora, który powie mi jak zarobić na FB min 1.000 miesięcznie, nie chodzi mi o dodawanie do grup, zakładanie kont, bo to mam w jednym palcu, ale bardzie o to w jaki sposób promować, coś np: doładowania żeby ludzie się na to łapali. Mogę być w 100 grupach w ciągu jednego dnia , na nowym koncie (założenie i dodanie go do grup zajmuje mi jakąś godzinne). Proszę o propozycje na PW ,jestem gotów zapłacić, jeśli dana metoda będzie skuteczna i to nie mało.Pozdrawiam i czekam na propozycjeBig Grin
Btw, żeby nie było że szukam jakiegoś jelenia i chcę go naciągnąć i przy tym nauczyć się zarabiać w Subskrypcjach SMS.Po prostu chcę nauczyć się czegoś nowego, dorobić sobie, bo pieniędzy nigdy za wiele.Interesuje mnie tylko zarabianie na eforsie, może być też inny serwis ale nie żaden Leadmore.pl (sry ale dla mnie to siano i nie mam zamiaru tam zarabiać). Lol

Na początek zapraszamy do działu Pomoc w Państwa panelu.
Jest tam wiele instrukcji oraz poradników.
Na PW na pewno zgłoszą się do Państwa mentorzy, którzy pomogą.

My również chcemy rozwinąć osobną pomoc tego typu oraz rozwinąć dział poleceń w Państwa panelu aby móc wybierać najlepsze osoby z doświadczeniem w tym zakresie.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Kamil12 - 08-02-2015 18:45

szukam mentora.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - namo - 10-02-2015 10:52

Szukam komentatora


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - 666trol666 - 13-02-2015 17:44

szukam mentora Big Grin