Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] (/Temat-Zostane-mentorem-Szukam-mentora-91639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - rekki - 16-12-2014 16:54

Ktoś mentoruje czy każdy szuka? Również poszukują mentora Wink


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - Veno - 22-12-2014 15:36

Poszukuję osoby, która poświęci mi trochę czasu (naprawdę nie wymagam dużo) na wprowadzenie w zarabianie na SubSMS. Chodzi mi o pokazanie kilku przykładów. Nie muszą to być jakieś innowacyjne metody - chciałbym jednak, dość szybko osiągnąć jakiś zysk, a do tego będzie trudniej dojść samemu.

Jestem osobą sumienną, mam dużo czasu, który mogę poświęcić na zarobek. Posiadam spore doświadczenie w PPA/CPA, jednak chciałbym spróbować czegoś nowego. Proszę nie sugerować się moją ilością postów/reputów - udzielałem się na innym forum, tutaj jestem nowy Smile

Potrzebuję tylko pomocy na start, osoby, która przybliży mi podstawowe metody. W zamian oferuję zostanie poleconym - otrzymujesz pasywny zysk w zamian za minimum pomocy. Kontakt PW lub GG:28490021.


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - michal1498 - 29-12-2014 17:13

Witam szukam mentora do eforsy. Liczę na pomoc w zamian za refa. Mam dużo czasu. Kontakt pw lub GG 51824902


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - ZabaGamer - 30-12-2014 02:39

Ja również poszukuję osoby , która wprowadzi mnie w podstawy i pierwsze zarobki na eForsie. Moje próby działania samodzielnego nie powiodły się zbyt dużym powodzeniem i zazwyczaj wyłapywałem bana na konto przy niewielkiej ilości wejść, o leadach nie wspominając ..

Oferuję :
- Rejestrację z reflinka .
- 25% zarobków z pierwszego miesiąca
- Dużo, dużo czasu, tym bardziej teraz w okresie wolnego,
- Wzajemną współpracę w przyszłości, np dodawanie się nawzajem do grup , itp.

Proszę o kontakt na gg : 51945337


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - kilofan88 - 01-01-2015 11:11

Szukam osoby, która wprowadzi mnie w PPA i pomoże zarobić jakieś grosze na weekend, żeby wyskoczyć ze znajomymi na browar Big Grin Nie zależy mi na wielkich kwotach.

Oferuję:
- 50% zarobków
- Rejestracja z ref-linka
- Czas


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - conix - 02-01-2015 22:43

Pomogę początkującym. Wink
Co prawda nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale przy pomocy 2-3kont jestem w stanie wyciagnac 20-50zł dniówki. Dla kogoś kto dopiero zaczyna udziele kilku wskazówek, polece kilka grup i pokaże podstawy.

Opisze procesy tworzenia kont, dodawania sie do grup, zdobywania znajomych. Wszystko tak, by nie dostać blokady.

Ktos chetny? PW.

Nie oczekuje w zamian niczego, no chyba ze ktos chce to fajnie by bylo jakby zarejestrowal sie z refa Big Grin


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - addamek - 04-01-2015 18:09

Witam serdecznie.

Poszukuję dobrego i sumiennego mentora na stałą i poważną współpracę z obustronnymi korzyściami. W poprzednim miesiącu udało mi się samemu zarobić 1100zł na fanpagach na facebooku pracując stosunkowo mało i głównie w weekendy więc byłbym w stanie osiągnąć większy obrót. Jednakże tworzenie nowych fanpagów idzie mi obecnie gorzej, może facebook maczał znowu palce w zasięgach postów.

Jestem osobą uczciwą, pracowitą, sprytną i chętnie podejmuję nowe wyzwania, z przyjemnością poznam nowe metody zarabiania na tym serwisie i starannie będę wykonywał polecenia.

Adam


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - TreeLick - 04-01-2015 18:15

szukam mentora , jestem dyspozycyjny , uczciwy Smile
Ofereuję % od zarobionej kwoty oraz będę poleconym.
Możliwa stała współpraca ,zapraszam chętnych na PW Smile


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - conix - 04-01-2015 21:13

Jeszcze apropo poprzedniego postu. Odezwało się sporo osób, a więc chce Was jakoś "przefiltrować".
Na czym to polega? Wezme pod skrzydła każdego, kto zarejestruje się z refa.

Co oferuje w zamian? Wykonam do 3wer zdj/tydzien, zaprosze do grupy na fejsie tylko dla Was, gdzie kazdy bedzie mogl sie dzielic swoimi uwagami, radami itp./ pomoge w promocji fp/ dodam na poczatek do jakichs 50grup Wasze fake konta (wszystkie od 10tys czlonkow w gore!)/ przedstawie poradnik w formie pdfa, przedstawiajacy zarobek od 0 do 50zł w PIERWSZY dzien.
Pomoge zarabiac przy okazji nie tylko na subach, ale od razu na skracaniu!
Chetni? PW.

Jutro zainstaluje gg i kontakt bedzie ulatwiony.
Pozdrawiam

P.S Nie spodziewalem sie takiego odzewu Smile


RE: [Zostanę mentorem] / [Szukam mentora] - TreeLick - 05-01-2015 11:46

(04-01-2015 21:13)conix napisał(a):  Jeszcze apropo poprzedniego postu. Odezwało się sporo osób, a więc chce Was jakoś "przefiltrować".
Na czym to polega? Wezme pod skrzydła każdego, kto zarejestruje się z refa.

Co oferuje w zamian? Wykonam do 3wer zdj/tydzien, zaprosze do grupy na fejsie tylko dla Was, gdzie kazdy bedzie mogl sie dzielic swoimi uwagami, radami itp./ pomoge w promocji fp/ dodam na poczatek do jakichs 50grup Wasze fake konta (wszystkie od 10tys czlonkow w gore!)/ przedstawie poradnik w formie pdfa, przedstawiajacy zarobek od 0 do 50zł w PIERWSZY dzien.
Pomoge zarabiac przy okazji nie tylko na subach, ale od razu na skracaniu!
Chetni? PW.

Jutro zainstaluje gg i kontakt bedzie ulatwiony.
Pozdrawiam

P.S Nie spodziewalem sie takiego odzewu Smile


Jestem zainteresowany Smile
poszło PW.