Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - miszka12 - 11-07-2014 13:42

Mnie też wpada za 2,50 zł..


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 11-07-2014 17:09

Z opóźnieniem zlicza dziś leady? Dostaję wiadomości, że powysyłali smsy, a leadów przez długi czas nie ma, a później wpadną 2-3 na raz... :/


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 13-07-2014 20:21

Na widgecie HDVod mam błąd

Kod:
Fatal error: Uncaught HTTP_Exception_404 [ 404 ]: The requested URL iframe-playful-dark/undefined was not found on this server. ~ SYSPATH/classes/kohana/request/client/internal.php [ 113 ] thrown in /home/hdvod/public_html/system/classes/kohana/request/client/internal.php on line 113



RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 13-07-2014 21:37

dlaczego w programie hdstream wpadła mi aktywacja za 7.5zł mimo, że takiej stawki nigdzie nie mam ustawionej?


RE: Problemy, awarie, błędy - Zimusek - 13-07-2014 21:41

(13-07-2014 21:37)themate0 napisał(a):  dlaczego w programie hdstream wpadła mi aktywacja za 7.5zł mimo, że takiej stawki nigdzie nie mam ustawionej?


Może to jakiś zaległy lead ? Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 13-07-2014 21:47

co ty, nigdy takiej stawki nie ustawiałem, ale jeśli to jest subskrypcja to może być... może jutro się odnowi


RE: Problemy, awarie, błędy - freeq45 - 14-07-2014 12:04

kolejny raz zle nalicza na hdstream :/


RE: Problemy, awarie, błędy - Kapsel - 14-07-2014 16:53

I ja również mam problemy z hdstreamem. Dwa razy wpadło mi już za 2,5zł i raz za 7,5zł, a mam ustawiona stawke 10zł. Pomijając, że praktycznie codziennie mam ponad 100 odwiedzin, a dzisiaj tylko 8 z czego 3 to leady.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 14-07-2014 20:14

(13-07-2014 21:37)themate0 napisał(a):  dlaczego w programie hdstream wpadła mi aktywacja za 7.5zł mimo, że takiej stawki nigdzie nie mam ustawionej?

Jest to sytuacja normalna. Na stronie aktywacji lub widgecie aktywacji istnieje odnośnik po kliknięciu (darmowa aktywacja 0 zł), która przenosi użytkownika do subskrypcji MT. Widocznie, ktoś skorzystał z takiej opcji u Państwa i dlatego pojawia się sporadycznie, od czasu do czasu leady w innych stawkach na Państwa koncie. Sprawdziliśmy tą kwestię ponownie i nie ma tutaj dodatkowych błędów. Jest to naturalny efekt opcji i może pojawiać się w przyszłości.
To tylko bonus dla PaństwaWink możliwe, że pozyskany użytkownik będzie generował nawet odnowienia, więc jest to przyjemny dodatekWink


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 14-07-2014 20:28

(14-07-2014 20:14)eforsa napisał(a):  
(13-07-2014 21:37)themate0 napisał(a):  dlaczego w programie hdstream wpadła mi aktywacja za 7.5zł mimo, że takiej stawki nigdzie nie mam ustawionej?

Jest to sytuacja normalna. Na stronie aktywacji lub widgecie aktywacji istnieje odnośnik po kliknięciu (darmowa aktywacja 0 zł), która przenosi użytkownika do subskrypcji MT. Widocznie, ktoś skorzystał z takiej opcji u Państwa i dlatego pojawia się sporadycznie, od czasu do czasu leady w innych stawkach na Państwa koncie. Sprawdziliśmy tą kwestię ponownie i nie ma tutaj dodatkowych błędów. Jest to naturalny efekt opcji i może pojawiać się w przyszłości.
To tylko bonus dla PaństwaWink możliwe, że pozyskany użytkownik będzie generował nawet odnowienia, więc jest to przyjemny dodatekWink

właśnie wygenerował, więc 15zł zamiast 10zł Big Grin