Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - gienus - 20-09-2014 17:27

Nie tylko panel z programami. Streamy.pl też niesamowicie zamulają. A tu dopiero 2 godziny do meczu. Co się będzie działo o 20? Chyba nici z dzisiejszego zarabiania z eforsą...


RE: Problemy, awarie, błędy - andolek2 - 20-09-2014 17:35

nom


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 20-09-2014 17:55

Panel to niech sobie muli ile chce, ważne żeby strony programów chodziły normalnie Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 20-09-2014 17:57

(20-09-2014 17:55)krazu napisał(a):  Panel to niech sobie muli ile chce, ważne żeby strony programów chodziły normalnie Wink

Programy dużo lepiej nie chodzą niż panel... Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - DrMagK2 - 20-09-2014 18:03

Jak tak dalej pójdzie, to potracą wszystkich Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - bielu243 - 20-09-2014 18:12

Cytat:Jak tak dalej pójdzie, to potracą wszystkich Smile

Nie sądzę. Zawsze przy awarii Eforsy jest gadanie w stylu "jeżeli strona się nie odmuli to zmieniam serwis" "nie no, zaraz mnie coś strzeli, przechodze na inny serwis" bla bla bla. Jednak prawda jest taka, że nikt nie odejdzie od Eforsy, bo jedyne co mają to problemy z tym nieszczęsnym serwerem, wszystko inne jest na swoim miejscu. Wypłaty 4 razy w ciągu miesiąca + super stawki za aktywacje + dużo materiałów reklamowych i to, że możesz sobie je pozmieniać w kreatorze stron + wiele modeli płatności. Niestety, nie wszystko jest zawsze idealne.


RE: Problemy, awarie, błędy - Zimusek - 20-09-2014 18:50

(20-09-2014 18:12)bielu243 napisał(a):  
Cytat:Jak tak dalej pójdzie, to potracą wszystkich Smile

Nie sądzę. Zawsze przy awarii Eforsy jest gadanie w stylu "jeżeli strona się nie odmuli to zmieniam serwis" "nie no, zaraz mnie coś strzeli, przechodze na inny serwis" bla bla bla. Jednak prawda jest taka, że nikt nie odejdzie od Eforsy, bo jedyne co mają to problemy z tym nieszczęsnym serwerem, wszystko inne jest na swoim miejscu. Wypłaty 4 razy w ciągu miesiąca + super stawki za aktywacje + dużo materiałów reklamowych i to, że możesz sobie je pozmieniać w kreatorze stron + wiele modeli płatności. Niestety, nie wszystko jest zawsze idealne.


Zgadzam się z Tobą.. aczkolwiek apeluje do EFORSY!!! PO RAZ KOLEJNY! Zarabiacie kupe siana! A nie zainwestujecie w serwerownie taką która nie padnie nigdy... w przypadku kiedy serwery padają nie tylko my nie zarabiamy droga eforso ale Wy też nie! Więc ZRÓBCIE COŚ Z TYM!


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 20-09-2014 19:00

Eforsa powinna jakoś optymalizować system na czas takiego wielkiego ruchu. Może dobrym pomysłem byłoby np. wyłączenie statystyk w panelu na kilka godzin, bo jak wszyscy będą siedzieć i co chwilę odświeżać sprawdzając ile zarobili, to dodatkowo dobijają i tak mocno obciążone serwery.


RE: Problemy, awarie, błędy - dawidzcs - 20-09-2014 19:35

zróbcie serwery do kazdego programu, powinno być dobrze


RE: Problemy, awarie, błędy - xjointmanx - 20-09-2014 19:56

Nie kurr.. ja inwestuje w to aby zarobić 3x więcej a tu z dnia na dzień wychodzę coraz gorzej więc jeżeli coś się nie poprawi to mam gdzieś eforse bo nie bd lądować kasy na ciulowe serwery i wychodzić na minus no przepraszam coś jest nie tak jednak teraz... Sad

Wysłane z mojego LG-E430