Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 15-09-2014 07:37

No jest kaszana ostatnio, mi na 1600 wejść wpada od 10 do 20 leadów zaliczanych ze sporym obsuwem.


RE: Problemy, awarie, błędy - magik89 - 15-09-2014 08:30

ale z jakeigo programu korzystacie, STREAMY do MECZY CZY FILMOW bo to wazne, ja na filmach mam 1-2% czasami 0,5% no ale coz zawsze ten 1 mam, ale jk widze to co niektorzy maja po 5-10% Big Grin nie wiem jak to robicie he


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 15-09-2014 08:36

Ja korzystam tylko z programów streamy.pl, fullhd.pl oraz z pustej oferty. Jeśli wstawiasz mecze MŚ to nie dziw się, że masz taką konwersję bo jest ogromny przemiał ludzi i każdy szuka streama "za darmo". Na każdym innym wydarzeniu u mnie konwersja wahała się od 3-8%.


RE: Problemy, awarie, błędy - Zimusek - 15-09-2014 08:44

(15-09-2014 06:52)magik89 napisał(a):  a mi nic nie wpada, kompletne zero. z jakich programow korzystacie na mecze? ja STREAMY.PL i kurwa normalnie kaszana nic nie wpadło mi a mam 400 wejsc i 0!

400 wejść jeśli chodzi o mecze to malo. źle promujesz mi wczoraj wpadły 22 leady z meczu. Tym bardziej zauważ, że konkurencja w tym temacie jest ogromna.


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 15-09-2014 09:17

(15-09-2014 06:52)magik89 napisał(a):  a mi nic nie wpada, kompletne zero. z jakich programow korzystacie na mecze? ja STREAMY.PL i kurwa normalnie kaszana nic nie wpadło mi a mam 400 wejsc i 0!

Wszyscy korzystają z tych samych programów do streamów chyba prawda? Ale tak nawiasem mówiąc to kulturki trochę.


RE: Problemy, awarie, błędy - magik89 - 15-09-2014 09:18

Fakt ponosi mnie. Przepraszam Smile No trudno, konkurencja może i jest ale wbicie w TOP niema problemu. No cóż, na kolejen streamy muszę obsacić top1-5 Smile

MICHAEL mówisz, ze na 100 wejśc masz 3-8 aktywacji?


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 15-09-2014 09:34

Wszyscy korzystają cały czas z tych samych programów spamując gdzie popadnie, więc z kolejnymi meczami konwersja będzie spadać, bo ludzie widząc stronę, z której już wcześniej skorzystali i nie zaspokoiła ich potrzeb będą ją po prostu zamykać i szukać dalej Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 15-09-2014 09:38

Nie jest to regułą, ale przy wydarzeniach gdzie konkurencję miałem zerową to konwersja dobijała czasem nawet do 15%, teraz podczas meczów jest od 0,5% do 2%.


RE: Problemy, awarie, błędy - magik89 - 15-09-2014 09:40

krazu mało wiesz, bo strone mozna zrobic tak ze WYGLAD ma inny, wyswietla sie info odpal mecz i nr. sms itp. Smile) jak ktos zna sie na kogodowaniu i grafice, to latwo dostosuje sobie www do iframe Smile) tyle w temacie


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 15-09-2014 09:54

(15-09-2014 09:40)magik89 napisał(a):  krazu mało wiesz, bo strone mozna zrobic tak ze WYGLAD ma inny, wyswietla sie info odpal mecz i nr. sms itp. Smile) jak ktos zna sie na kogodowaniu i grafice, to latwo dostosuje sobie www do iframe Smile) tyle w temacie

ale ja o tym bardzo dobrze wiem Wink nie działam w tej branży od wczoraj Wink

Myślałem że masz na myśli standardowy landing page bez żadnych wodotrysków, bo jeżeli masz customowy landing i zerową konwersję przy dużym ruchu to gdzieś musisz popełniać poważny błąd. Może po prostu nie trafiasz w target.