Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - siwrus1231 - 09-09-2014 06:04

U mnie CHYBA też coś nie tak. 3 osoby "zapisały się" do subskrypcji i 0 odnowień. Wiem, że być może mogły się wypisać. Ogólnie ostatnio leady w ogóle nie wpadają, a zawsze było ich z 1-2 na dzień.

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa.
Pisałem z gościem, wysłał SMS, przepisał kod, wyslał mi potwierdzenie, a kasy jak nie było tak nie ma. O co chodzi? Proszę nie pisać, że zrobił mnie w konia bo WIEM, że wysłał.


Odp: RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 09-09-2014 07:25

(09-09-2014 06:04)siwrus1231 napisał(a):  U mnie CHYBA też coś nie tak. 3 osoby "zapisały się" do subskrypcji i 0 odnowień. Wiem, że być może mogły się wypisać. Ogólnie ostatnio leady w ogóle nie wpadają, a zawsze było ich z 1-2 na dzień.

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa.
Pisałem z gościem, wysłał SMS, przepisał kod, wyslał mi potwierdzenie, a kasy jak nie było tak nie ma. O co chodzi? Proszę nie pisać, że zrobił mnie w konia bo WIEM, że wysłał.

3 suby i ty liczysz na odnowienia?Big GrinBig GrinBig Grin

Tapniete z telefonu


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 09-09-2014 07:43

A czemu ma nie liczyć na odnowienia? Prawdopodobieństwo jest takie same, że mając 100 odnowień możesz dostać zarówno 100 jak i 0, chyba że masz jakiś "algorytm" wpadania odnowień Big Grin


Odp: RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 09-09-2014 07:47

(09-09-2014 07:43)michal86ole napisał(a):  A czemu ma nie liczyć na odnowienia? Prawdopodobieństwo jest takie same, że mając 100 odnowień możesz dostać zarówno 100 jak i 0, chyba że masz jakiś "algorytm" wpadania odnowień Big Grin

Ale on sie dziwi dlaczego mu nie wpadaja odnowienia przy 3 subach... nie wiem co w tym dziwnego

Tapniete z telefonu


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 09-09-2014 08:26

Ja też na początku miałem 3-4 odnowienia, jak na próbę przerzuciłem się na stawkę 7.50 i te 3-4 odnowienia powtarzały mi się przez ponad miesiąc (teraz nałapałem sporo więcej). Także mając nawet 1 leada masz szansę, że go otrzymasz w kolejny poniedziałek Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 09-09-2014 09:02

Jednak prawdopobienstwo tego jest znikome.
Generalnie to zauważyłem,że największy problem z wpadaniem leadow mają osoby,które generują 1-2 leady dziennie..może źle widzę...Lol
Poza tym pamiętajcie,że subskrybentów macie na 100 % więcej niż wpadło ale po prostu nie mają hajsiwa na telefonach.


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 09-09-2014 09:34

Dokładnie, trzeba brać też pod uwagę, że część subskrybentów to prepaidowcy, którzy mogą tymczasowo nie mieć żadnych pieniędzy na koncie.


RE: Problemy, awarie, błędy - siwrus1231 - 09-09-2014 12:54

No dobrze, dlatego napisałem, że być może sie wypisały bądź tak jak piszecie... Dobra no to to mam z głowy, jeszcze wyjaśnijcie czemu nie wpadł lead za gościa który BANKOWO wysłał sms i wpisał kod? Proszę nie pisać postów typu "skąd wiesz, zrobił cie w konia" itd. takie posty proszę odpuścić Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 09-09-2014 13:15

@up Miał coś na koncie ?


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 09-09-2014 13:24

Pewnie nie miał 18.45 na koncie Smile