Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 31-08-2014 10:54

Mi tam wczoraj normalnie wypadało


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 31-08-2014 14:55

Panowie, zlicza Wam z dzisiaj leady? Na lokalizatorze, mimo niedzieli, mam tragedie Big Grin


Odp: Problemy, awarie, błędy - broofie - 31-08-2014 14:56

Taaaaaaaaaaaak zliczaaaaaaaaa. Problem lezy po twojej stronie ziomus Smile

Tapniete z telefonu


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 31-08-2014 15:19

Mi zlicza lepiej niż wczoraj a to wczoraj powinna być większa konwersja (lepsza nisza) ale cóż, muszą sobie dorobić... Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 31-08-2014 15:22

A no spoko, dzięki ;p


RE: Problemy, awarie, błędy - SylvvuuuS - 31-08-2014 16:58

A mi nie wpadają na eforsie dzis leady. Natomiast na freebizie ładnie wpada Xpokerface


Odp: RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 31-08-2014 17:07

(31-08-2014 16:58)SylvvuuuS napisał(a):  A mi nie wpadają na eforsie dzis leady. Natomiast na freebizie ładnie wpada Xpokerface

No widzisz jaki swiat jest okrutny.

Tapniete z telefonu


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 01-09-2014 14:34

broofie a nie wydaje Ci się, że po prostu masz może farta , bo co ponektórym rzeczywiście czasem źle coś zlicza, albo z opóźnieniem, ja też miałem awarie i mimo że ludziom pobierało hajsy nie dostawałem leadów na mt free, za to dzisiaj jakieś przyszły z odnowień o których juz dawno mowy nie powinno być, ponadto po tym jak napisałem tutaj post, o złym naliczaniu, nagle na drugi dzień się poprawiło bez moich dodatkowych działań, typu spam, promowanie strony czy cokolwiek - czasami się zwieszki dzieją i to, że Tobie akurat normalnie wszystko gra, niekoniecznie musi oznaczać, że problem leży po stronie jego ;P (choć może)


RE: Problemy, awarie, błędy - SylvvuuuS - 02-09-2014 19:32

Dziala Wam dzis bez problemu program strem ?


RE: Problemy, awarie, błędy - sax123123 - 02-09-2014 19:35

Działa wam dziś naliczanie aktywacji ?