Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 23-06-2014 21:12

Korzystacie dalej z usług fortumo.com ?? Osoby z poza PL mogą "aktywować" transmisje??


RE: Problemy, awarie, błędy - SylvvuuuS - 24-06-2014 07:59

HDstrem nie działa - jak klika się w link a następnie w transmisje wywala błąd:

html5: Video file not found


RE: Problemy, awarie, błędy - Garownik - 24-06-2014 09:30

@michal86ole mi też nie dodało kasy tylko, że za 4 aktywacje z downloaded, chociaż widzę je w kreatorze stron.
Napisałem do eforsy, zobaczymy czy okażą się honorowi i dadzą kasę za aktywacje.


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 24-06-2014 12:43

No ja tam się przerzucam na hotcasha, niby przez pierwszy dzień wydawało się, że eforsa króluje, ale teraz widać, że to tylko gówno prawda ;P


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 24-06-2014 13:38

wygląda na to, że eforsa właśnie oddaje zaległe aktywacji, bo w przecągu 200 wizyt wpadło około 100zł Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 24-06-2014 17:44

To chyba tylko Tobie Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - bubaj123 - 24-06-2014 17:49

Mi również dodało aktywacje za dzień wczorajszy.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 24-06-2014 18:21

(24-06-2014 13:38)themate0 napisał(a):  wygląda na to, że eforsa właśnie oddaje zaległe aktywacji, bo w przecągu 200 wizyt wpadło około 100zł Tongue

Pisaliśmy już o takich sytuacjach wcześniej. U Nas nie ma żadnych błędów z aktywacjami. Czasami systemy operatorów zwracają Nam komunikaty w swoich algorytmach z opóźnieniem. Takie sytuacje miały już miejsce i pewnie jeszcze się zdarzą w przyszłości i są całkowicie niezależne od Nas. Nie wiemy do końca co jest przyczyną, ale pewnie jakieś przeciążenia po stronie operatorów jak np. Plus, t-mobile itp. Na szczęście zawsze wysyłają komunikaty zwrotne i automatycznie Państwo otrzymują "zaległe leady". Przeważnie chyba do 24h. Nie wiem czy były przypadki dłuższych opóźnień. Tak czy tak cieszymy się, że aktywacje spływają.

Przy okazji małe informacje z gratulacjami i zachętą do rozwoju:
Gratulujemy jednocześnie partnerom wysokich zarobków! Niektórzy z partnerów mają już 4 cyfrowe dniówki i nadal się rozwijają! Tak trzymać! Ci którzy kiedyś zarabiali po 100zł na miesiąc mądrze inwestując i się rozwijając mogą pomnażać swój dochód wielokrotnie. każdy może tak zrobićSmile

Gwarantujemy, że jeżeli umiesz zarobić 100zł to nauczysz się zarobić też 1000zł. Jak to będziesz wiedział to 10.000zł to już formalność - robisz to co robiłeś na coraz większą skalę itp.
Paradoksem jest też fakt, że im więcej zarabiasz tym prawdopodobnie mniej pracujesz (Im większe zarobki partnerów tym więcej zadań automatyzują i tym więcej zadań zlecają do wykonania innym osobom).


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 25-06-2014 00:11

panel wraz ze stronami zamula, ładuje się kilka sekund, a wejścia nalicza jakoś mizernie Sad

długo schodzi dodawanie filmów do kreatora :/


RE: Problemy, awarie, błędy - kamildv5 - 02-07-2014 13:29

Czyżby za duże obciążenie serwerów nowymi programami bo programy i panel nie działają Sad

* Ok, już wszystko działa