Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 21-08-2014 13:36

Gówno, a nie chmura... Już mnie to denerwuje


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 21-08-2014 13:39

Akurat kiedy mialem nisze testowac, i to nie pierwszy raz... Undecided


RE: Problemy, awarie, błędy - Toczak - 21-08-2014 13:41

Coraz częściej te problemy...


RE: Problemy, awarie, błędy - krzysio3001 - 21-08-2014 15:09

Sad Nie jest dobrze.
Wysłane za pomocą Tapatalk na Windows Phone 8.1


RE: Problemy, awarie, błędy - webka - 21-08-2014 21:44

eforse to wszystko zaczyna przerastać,facepalm nie mogą opanować serwerów a jak my mamy zarabiać2


Odp: Problemy, awarie, błędy - broofie - 21-08-2014 21:52

Yhym... zaczyna sie. Kiedy to naprawicie?

Tapniete z telefonu


RE: Problemy, awarie, błędy - lolekxp - 22-08-2014 09:42

Ja bym moze radzil wszystkim dac na wstrzymanie, przypominam ze eforsa miala swoje czasy kiedy wszyscy ja chwalilismy, znalazla trudnego przeciwnika teraz bo widocznie DDoSy jakas nowa konkurencja robi, ja po pierwszym miesiacu tu zarobilem nie tylko prawie 3tys ale zlecilem wyplate i dostalem je w ten sam dzien. Wszyscy dotad byli zadowoleni a teraz kiedy nalezy sie wsparcie chociazby takie moralne od userow to tylko najezdzacie, zamiast byc wdzieczni ze dotad bylo dobrze i wlasciwie najlepiej ze wszystkich serwisow, takie moje przemyslenia - wiem ze ekipa eforsy i tak rozwiaze problem predzej czy pozniej bo widac ze profeska ktora trafila na profeske, amatorow juz by dawno pogonili.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 22-08-2014 14:26

Serwery zostały zmienione. Wprowadzono nowe zabezpieczenia. Zintegrowano usługi z CloudFlare i wszystko działa stabilnie.
Dodatkowo jak już wcześniej pisaliśmy wprowadzono nowe promocje co wpłynęło pozytywnie na zwiększenie konwersji.

Mimo ciągłych ataków wszystko działa stabilnie i wygląda na to, że wprowadzone zmiany i zabezpieczenia opłaciły się.
Życzymy wysokich zarobków!!


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 22-08-2014 15:35

Konkurencja (?) nie odpuszcza...smutny
[Obrazek: konkru.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - Toczak - 22-08-2014 15:36

Znowu to samo Sad