Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - filmsonline - 19-08-2014 09:07

Po wprowadzeniu promocji na FullHD i Downloaded u mnie faktycznie konwersja podskoczyła i teraz jest super. Fajne zrobiliście to rozwiązanie ale może ktoś jeszcze zasugeruje jakieś dodatkowe teksty i będzie jeszcze lepiejSmile


RE: Problemy, awarie, błędy - Garownik - 19-08-2014 09:15

Jako kolejna osoba sugeruję i proszę o dodanie opcji powiększenia na pełny ekran obrazu w programach fullHD i streamy.


RE: Problemy, awarie, błędy - Kurus92 - 19-08-2014 09:51

(19-08-2014 09:05)eforsa napisał(a):  Witamy, ostatnio znów konkurencja zalała Nas atakami. Już dzisiaj przerzucamy się na rozwiązania "w chmurze", dodajemy kolejną maszynę dedykowaną i będziemy zabezpieczeni zarówno przed atakami jak i dużym ruchem w szczytowych godzinach dni oraz kluczowych wydarzeniach. Przepraszamy za ostatnie problemy, jednak naszej konkurencji na prawdę zależy abyśmy mieli pod górkęSmile Wszystko zostanie rozwiązane - chcemy abyście mieli u nas najlepszą ofertę na rynku i najlepsze, skuteczne i sprawdzone rozwiązania!

W obecnych PP pojawia się już nowa promocja. Konwersja powinna zdecydowanie podskoczyć!
Aby skorzystać z promocji nie trzeba nic zmieniać - pojawia się automatycznie na używanych obecnie rozwiązaniach.
Czy macie jakieś sugestie odnośnie tekstów promocji? Czy sugerujecie jakieś zmiany?

Oby to nastąpiło jak najszybciej!! Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 19-08-2014 10:12

@[eforsa] Wiecie chociaż kto Was atakuje? To nie jest karalne? nie ma na to rady? Firesub? Freebiz?


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 19-08-2014 10:29

(19-08-2014 10:12)suchy0001 napisał(a):  @[eforsa] Wiecie chociaż kto Was atakuje? To nie jest karalne? nie ma na to rady? Firesub? Freebiz?

Z identyfikacją jest problem. Setki tysięcy połączeń z całego świata z różnych IP. Wprowadziliśmy już całą masę zabezpieczeń, ale w dniu dzisiejszym wprowadzamy rozwiązanie, które będzie skuteczne na długi czas + mamy na względzie fakt, aby obsłużyć dużo większy ruch niż obecnie - chcemy zażegnać jakiekolwiek przeciążeniaSmile


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 19-08-2014 10:37

@[eforsa] Proszę odpiszcie mi na maila Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 19-08-2014 14:10

Widzę, że poszliście po rozum do głowy i wdrażacie cloudflare Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 19-08-2014 14:20

Nie wiem jak innym, ale ja dzisiaj coś problemy z logowaniem mam, playery nie działają i w ogóle masakra , ale licze, że będzie w końcu lepiej ;p


RE: Problemy, awarie, błędy - unforgivable - 19-08-2014 14:24

(19-08-2014 14:20)polokk napisał(a):  Nie wiem jak innym, ale ja dzisiaj coś problemy z logowaniem mam, playery nie działają i w ogóle masakra , ale licze, że będzie w końcu lepiej ;p


U mnie wszystko ok od momentu info od strony eforsy Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - hunterpl444 - 19-08-2014 14:27

Nawala strona wszystko muli jak tu zarabiać