Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - bielu243 - 18-08-2014 16:47

@up

[Obrazek: 20jpnnt.jpg]

Mam to samo :/


RE: Problemy, awarie, błędy - Panix - 18-08-2014 16:48

Pierdziele juz ta eforse. Chciałem dziś wypróbować nowa niszę i nawet nie wiem jakie efekty. Zapewne do kitu bo zawsze takie są no ale jednak -.-


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 18-08-2014 17:08

Dlugo juz takie problemy wystepuja? Tez znalazlem fajna nisze i akurat problemy z serwisem.


RE: Problemy, awarie, błędy - Panix - 18-08-2014 17:17

jak na moje od jakiegoś miesiąca


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 18-08-2014 17:31

Ale dopiero od wczoraj jest wręcz tragicznie


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 18-08-2014 18:59

nie działa coś czy mi się wydaje ? 135 zł z odnowień, ale niewiargodnie mało wizyt i nic rejestracji,aktywacji, a z tego co widzę, Wam też nie bardzo trybi, serwery znowu ? czy co się dzieje Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - unforgivable - 18-08-2014 19:01

Momentami ma zwieszkę, ale działa Smile


Odp: Problemy, awarie, błędy - broofie - 18-08-2014 19:13

Ogolnie wyglada to tak, 2 minuty dziala, 3 minuty zwieszka :s
Jestem na eforsa od dzisiaj. Czy to zawsze tak wyglada (z tymi serwerami)?
Tapniete z telefonu


RE: Problemy, awarie, błędy - VinCee - 18-08-2014 20:11

zamula ojjjjj zamuuuuula Sad


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 19-08-2014 09:05

Witamy, ostatnio znów konkurencja zalała Nas atakami. Już dzisiaj przerzucamy się na rozwiązania "w chmurze", dodajemy kolejną maszynę dedykowaną i będziemy zabezpieczeni zarówno przed atakami jak i dużym ruchem w szczytowych godzinach dni oraz kluczowych wydarzeniach. Przepraszamy za ostatnie problemy, jednak naszej konkurencji na prawdę zależy abyśmy mieli pod górkęSmile Wszystko zostanie rozwiązane - chcemy abyście mieli u nas najlepszą ofertę na rynku i najlepsze, skuteczne i sprawdzone rozwiązania!

W obecnych PP pojawia się już nowa promocja. Konwersja powinna zdecydowanie podskoczyć!
Aby skorzystać z promocji nie trzeba nic zmieniać - pojawia się automatycznie na używanych obecnie rozwiązaniach.
Czy macie jakieś sugestie odnośnie tekstów promocji? Czy sugerujecie jakieś zmiany?