Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - kizunka78 - 01-12-2017 23:45

(01-12-2017 22:29)supercola napisał(a):  
(27-06-2017 05:51)eforsa napisał(a):  
(26-06-2017 21:36)Czaq napisał(a):  Na konwersje nie narzekam ale jak się @[eforsa] ustosunkujecie do tego?
[Obrazek: 17c93a1d254a732273a83a4fb050649f.png]

W tym wypadku najprawdopodobniej numer ma zablokowana możliwość korzystania z usług subskrypcyjnych lub/i premium.
Najlepiej by było, gdyby przysłano nam na czat numer i screenshot tej informacji.
Zgłaszałem to nie raz i nie dwa.. ZGŁASZAŁEM TO KILKA RAZY...
Pisałem 31 października również i miałem dostać informację Smile Oczywiście nie dostałem żadnej informacji po raz już któryś... Gratuluje za takie podejście do serwisu Smile Nie mówię już nawet o to co się działo z leadami, subami, itd. ....
Oczywiście nie mam żadnej blokady według sieci i pisałem już o tym parę razy, a na moim numerze wyświetla info. o nie prawidłowym numerze.

Jesli wpisywałes ten sam numer wielokrotnie to nic dziwnego ze system wykrył podejrzaną aktywność po czym po prostu ci numer zablokował na ileś tam h.


RE: Problemy, awarie, błędy - supercola - 04-12-2017 23:44

(01-12-2017 23:45)kizunka78 napisał(a):  
(01-12-2017 22:29)supercola napisał(a):  
(27-06-2017 05:51)eforsa napisał(a):  
(26-06-2017 21:36)Czaq napisał(a):  Na konwersje nie narzekam ale jak się @[eforsa] ustosunkujecie do tego?
[Obrazek: 17c93a1d254a732273a83a4fb050649f.png]

W tym wypadku najprawdopodobniej numer ma zablokowana możliwość korzystania z usług subskrypcyjnych lub/i premium.
Najlepiej by było, gdyby przysłano nam na czat numer i screenshot tej informacji.
Zgłaszałem to nie raz i nie dwa.. ZGŁASZAŁEM TO KILKA RAZY...
Pisałem 31 października również i miałem dostać informację Smile Oczywiście nie dostałem żadnej informacji po raz już któryś... Gratuluje za takie podejście do serwisu Smile Nie mówię już nawet o to co się działo z leadami, subami, itd. ....
Oczywiście nie mam żadnej blokady według sieci i pisałem już o tym parę razy, a na moim numerze wyświetla info. o nie prawidłowym numerze.

Jesli wpisywałes ten sam numer wielokrotnie to nic dziwnego ze system wykrył podejrzaną aktywność po czym po prostu ci numer zablokował na ileś tam h.

Tak.. Wpisałem raz swój numer i nie zadziałało - dziwne xD Tak samo jak u innych u których nie działa - WoW Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - Tsune - 23-12-2017 15:47

Dostałem kilka wiadomości, że ewidetnie aktywowali subksrypcje, a Leada nie dostałem ani jednego. Mało tego, po aktywacji (program download) miał być do pobrania poradnik - również wyskoczył jakiś error, że nie można było go pobrać (dostałem screeny). Może mi ktoś wyjaśnic o co chodzi? Teraz leady wpadają tylko w poniedziałek? Nie ma leada przy aktywacji suba? Wróciłem do zarabiania po bardzo długiej przerwie, a tu takie kwiatki...

edit
Dostałem wiadomość od osoby, która aktywowała, że udało się jej ściągnąć plik, który wrzuciłem (według tego co napisała, to wygląda jakby drugi raz podała numer i wpisała kolejny pin), ale leada jak nie było tak nie ma.

edit 2
Pojawiają się kolejne wiadomości i komentarze w stylu "pobrało mi kase" "nie moge pobrać, a kase mi wzieło" a leada jak nie było tak nie ma. Teoretycznie mogą tylko pisać, ale osoby te streściły mi treść, która wstawiłem do pobrania, więc ewidentnie weszli w jej posiadanie - nie udostępniałem jej nigdzie indziej.

---
Nie pisze, tego na złość eFrosie, bo zarobiłem z nimi nie małe pieniądze. Denerwuje mnie jednak to, że wydałem sporo pieniędzy i poświeciłem dużo czasu na promocje, a tu nagle 0 leadów. Jak bym miał po prostu 0 leadów - okej nie wyszła mi promocja, trudno - mój błąd. Ale mam kilkanaście wiadomości WSKAZUJĄCYCH, że powinien być lead oraz kilka wręcz 100%, bo tak jak napisałem wyżej zapytałem te osoby (nie wszystkie z nich mi odpisały), a one streściły mi zawartość tego co udostępniałem, więc musiały to pobrać.


RE: Problemy, awarie, błędy - karol9919 - 04-01-2018 17:21

Witam. Nie mogę zalogować się na dawno założone konto w eforsa. Po wpisaniu loginu i hasła nic się nie dzieje (białe tło) a w adresie strony www jest: http://myeforsa.pl/#/ wraz z migającym dopiskiem login. Co z tym zrobić? Czekam na odpowiedź.


RE: Problemy, awarie, błędy - patttson - 04-01-2018 18:02

Co zrobic? czytac temat "eforsa - temat ogolny". Napisz do nich maila i czekaj


RE: Problemy, awarie, błędy - Spikkyyy - 05-01-2018 23:45

(04-01-2018 17:21)karol9919 napisał(a):  Witam. Nie mogę zalogować się na dawno założone konto w eforsa. Po wpisaniu loginu i hasła nic się nie dzieje (białe tło) a w adresie strony www jest: http://myeforsa.pl/#/ wraz z migającym dopiskiem login. Co z tym zrobić? Czekam na odpowiedź.

Mam tak samo...


RE: Problemy, awarie, błędy - Tsune - 06-01-2018 18:04

Macie zablokowane konta. Dostaliście bana - jak zwał tak zwał. Musicie napisać do eForsy - prawdopodobnie powinniście mieć na meilu wiadomość od nich sprzed kliku miesięcy (chyba, że teraz dostaliście). Osobiście radze ponaglać i wysyłać więcej wiadomości jak wam nie odpiszą. Mi chyba 3 miesiące odblokowywali bo na każda wiadomość zwrotną czekałem kilka dni, a nieraz i ponad tydzień.
A za co ban? Przynajmniej w moim wypadku był powód "podejrzenie promowania materiałów w sposób niezgodny z regulaminem serwisu" - czy coś w tym stylu.


RE: Problemy, awarie, błędy - Monster - 09-01-2018 02:26

Klient dostaje to czego chce, a przypływu na konto brak mam kilka żywych przykładów... W jakich sytuacjach tak się może dziać?


RE: Problemy, awarie, błędy - patttson - 09-01-2018 19:53

Albo klient robi Cie w konia albo eforsa albo jakiś przestój w sieciach, podobno dzis orange kuleje Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - kozik - 12-01-2018 18:12

Moje konto niby odblokowane, a dalej sie nie moge zalogowac. Ilez mozna czekac, juz nawet na meile nie odpisujecie