Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-06-2017 08:31

(26-06-2017 08:24)eforsa napisał(a):  Tutaj zgłaszać i nawzajem się nakręcać jest najłatwiej. Powtarzają się problemy wciąż u tych samych osób. Proponujemy najpierw zgłaszać problem do nas, na maila lub czat, wszystkie sprawy weryfikujemy i jeśli pojawia się globalny problem to doskonale, że to do nas zgłaszacie. Ale jeśli jest to kwestia indywidualnego podejścia to proponujemy zmianę modeli płatności, testowanie, jest tyle możliwości zarobku na Eforsie, ze każdy przy odrobinie wysiłku może swobodnie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W tym wypadku, nikt najwyraźniej nie napisał z oficjalną informacja do nas bezpośrednio.
Pisałem w piątek .

Rozumiem że to źle że pisze się źle na forum tak?
Wiesz jeśli komuś konwersja z 1-1.5% leci na 0.12-0.15% chyba ma prawo być niezadowolony i pisać że coś nie gra? Czy może wprowadzamy cenzurę?Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 26-06-2017 10:27

Żadnej cenzury, jeśli szukacie wsparcia między sobą, super. Ale często bywa tak, że wywody niektórych są bezproduktywne. Gdy, na przykład, sugerujemy zmianę stawek, zmianę metody promocji lub działania, poszukanie innej niszy i targetu, żeby kolejno eliminować ewentualne źródła problemu to jesteśmy ignorowani. My zapewniamy narzędzia i ramy regulacyjne w których możecie działać, reszta zależy od Was. Chcielibyśmy mieć wpływ na wszystko to o czym piszecie, na konwersję, na zachowania użytkowników, na regulacje prawne i ustawy, na operatorów i pośredników, wtedy byłoby wszystko pięknie. ale prawda jest taka, że działamy ograniczeni regulacjami do jakich wszyscy muszą się dostosować. Nasza działalność podatna jest na mnóstwo czynników: kaprysy użytkowników, którzy zgłaszają kompletnie bezpodstawne reklamacje do Operatorów za, które cała branża jest pociągana do odpowiedzialności; nierealne wymogi operatorskie co do zasad promocji i optymalizacji narzędzi na jakich pracujemy; nawet pogoda i okresy aktywności internautów mają swoje wahania.
Natomiast, gdy pojawiają się zmiany na rynku, czyli naszym środowisku w którym działamy i żyjemy, to musimy się dostosować. Nie możemy oczekiwać, że jednorodna taktyka jaką stosowaliśmy dotychczas będzie skutkować w każdych warunkach, konsument się zmienia, rynek się zmienia i my musimy się zmieniać razem z nim by dalej zarabiać, dostosowywać taktykę do istniejących warunków rynkowych. Nie możemy oczekiwać, że to co robiliśmy do tej pory zawsze będzie działać -> innowacyjność w tej branży jest kluczem do sukcesu. Nie mówimy tu jedynie o Eforsie, wszyscy musimy zmieniać nasze podejście i taktykę by osiągnąć sukces.


RE: Problemy, awarie, błędy - fejQ - 26-06-2017 11:06

Zmieńcie serwis i po problemie...też kiedyś marudziłem na np leadnow i zamiast przejść na inny serwis to każdego dnia liczyłem że może dziś zacznie wpadac... W końcu się wkur.wilem i przeszedłem do konkurencji i byłem zadowolony. Kilka tygodni temu dołączyłem do eforsy, poczatki piękne a gdy raz, drugi, trzeci kończyłem dzień z zerem to przepialem linki do.... leadnow na które kilka miesięcy temu narzekałem Smile ch.j że śmieszne stawki w porównaniu do eforsy ale chociaż coś wpada i odnowienia wpadają też regularnie a na eforsie niestety po 1-2 zbillowanach się "wypisywali" a nowych nie przybywalo


RE: Problemy, awarie, błędy - anonimowo - 26-06-2017 11:58

(26-06-2017 11:06)fejQ napisał(a):  Zmieńcie serwis i po problemie...też kiedyś marudziłem na np leadnow i zamiast przejść na inny serwis to każdego dnia liczyłem że może dziś zacznie wpadac... W końcu się wkur.wilem i przeszedłem do konkurencji i byłem zadowolony. Kilka tygodni temu dołączyłem do eforsy, poczatki piękne a gdy raz, drugi, trzeci kończyłem dzień z zerem to przepialem linki do.... leadnow na które kilka miesięcy temu narzekałem Smile ch.j że śmieszne stawki w porównaniu do eforsy ale chociaż coś wpada i odnowienia wpadają też regularnie a na eforsie niestety po 1-2 zbillowanach się "wypisywali" a nowych nie przybywalo

LeadNow nie jest aż takie złe - wypłaty max kilka dni. Tylko tyle że nie ma multi płatności ale to w sumie nawet i lepiej przez to pewnie, mniej osób wypisuje się z subów. Mam tam kilka linków i też nie jet najgorzej...


RE: Problemy, awarie, błędy - fejQ - 26-06-2017 12:02

Leadnow wypłaty max kilka godzin a nie kilka dni Wink eForsa ma bardziej rozbudowane multiplatnosci ale co z tego że można sobie ustawić 5 leadów pod rząd za laczna prowizje ponad 30zl jak nawet ten pierwszy nie wpada Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-06-2017 13:06

(26-06-2017 12:02)fejQ napisał(a):  Leadnow wypłaty max kilka godzin a nie kilka dni Wink eForsa ma bardziej rozbudowane multiplatnosci ale co z tego że można sobie ustawić 5 leadów pod rząd za laczna prowizje ponad 30zl jak nawet ten pierwszy nie wpada Wink

To jest temat eforsa


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-06-2017 21:11

(26-06-2017 10:27)eforsa napisał(a):  Gdy, na przykład, sugerujemy zmianę stawek, zmianę metody promocji lub działania, poszukanie innej niszy i targetu, żeby kolejno eliminować ewentualne źródła problemu to jesteśmy ignorowani.

Sorry za post pod postem ale bede zlosliwy. Bo odbieram ten post osobiście, a że lubie sie bronić i mowic to co mysle (w tym przypadku pisac) to napisze tylko to, że przez dwa lata dzialalnosci w waszym serwisie i pare zgloszen o niskiej konwersji;

ANI RAZU nikt nie zaproponowal tego o czym piszesz, byly tylko zawsze odpowiedzi typu:

konwersja jest w normie, jestes jedyna osoba, ktora zglasza mi ten problem.

a byla jeszcze jedna odpowiedz -> przekazemy twoje zgloszenie do informatykow.


RE: Problemy, awarie, błędy - anonimowo - 26-06-2017 21:26

fusek ma rację - to są 'podstawowe' odpowiedzi eforsy.
P.S: Co z moją wypłatą? Minęło już 14 dni...


RE: Problemy, awarie, błędy - Czaq - 26-06-2017 21:36

Na konwersje nie narzekam ale jak się @[eforsa] ustosunkujecie do tego?
[Obrazek: 17c93a1d254a732273a83a4fb050649f.png]


RE: Problemy, awarie, błędy - mahuzz - 26-06-2017 21:47

(26-06-2017 21:11)fusek napisał(a):  
(26-06-2017 10:27)eforsa napisał(a):  Gdy, na przykład, sugerujemy zmianę stawek, zmianę metody promocji lub działania, poszukanie innej niszy i targetu, żeby kolejno eliminować ewentualne źródła problemu to jesteśmy ignorowani.

Sorry za post pod postem ale bede zlosliwy. Bo odbieram ten post osobiście, a że lubie sie bronić i mowic to co mysle (w tym przypadku pisac) to napisze tylko to, że przez dwa lata dzialalnosci w waszym serwisie i pare zgloszen o niskiej konwersji;

ANI RAZU nikt nie zaproponowal tego o czym piszesz, byly tylko zawsze odpowiedzi typu:

konwersja jest w normie, jestes jedyna osoba, ktora zglasza mi ten problem.

a byla jeszcze jedna odpowiedz -> przekazemy twoje zgloszenie do informatykow.

Nie tylko na eforsie tak jest. Tak jest wszędzie. Bo tak prawde mówiąc - co mają napisać? Albo znają powód i go zatajają, albo nie znają.

(26-06-2017 21:36)Czaq napisał(a):  Na konwersje nie narzekam ale jak się @[eforsa] ustosunkujecie do tego?
[Obrazek: 17c93a1d254a732273a83a4fb050649f.png]

Pewnie jakiś nowy operator, albo nieobsługiwany Smile