Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Rak - 19-05-2017 16:53

[Obrazek: ciSldDH.png]

Mam problem z zapisaniem linku Undecided
Wchodzę w gotowy link, zmieniam to, co mam zmienić i klikam "zapisz jako nowy"

Proszę o pomoc Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - patrykkx - 19-05-2017 17:38

Sprawdź czy w tekście zachęty nie ma znaków specjalnych - przecinek główne zło.


RE: Problemy, awarie, błędy - 099989 - 19-05-2017 20:43

czemu mi i dwóm topowym earnerom na waszym serwisie od godziny 14 wizyty stoją w miejscu? Ani jednej wizyty. Leady randomowe. Na stronie 200 osób online, z której przekierowywany jest ruch do waszej strony. Chcecie dymu?


RE: Problemy, awarie, błędy - patrykkx - 19-05-2017 20:46

@up: Grubo...


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 19-05-2017 23:14

A gdzie odnowienia wpadajace po polnocy?????


RE: Problemy, awarie, błędy - ostry2ostry - 19-05-2017 23:37

u mnie to samo od godziny 14 nie wpadają w ogole leady . ! Sprawdzałem czy zlicza nie zlicza ! z konta pobrało a od 14 zadnego leada nie naliczylo !


RE: Problemy, awarie, błędy - kizunka78 - 19-05-2017 23:46

Wkurza mnie fakt ze jak pisze się na czacie do suportu odpowiedz jest zawsze jedna " Nie ma zadnych problemow " lub " spadek leadow to za pewne pogoda " a okazuje sie ze leady nie są naliczane dzis to juz wybitnie ... totalna zlewka znikoma pomoc ... wymyslanie powodów dla nich korzystnych by tylko user sie nie zorientował ze mimo płynnego ruchu tych leadow nie zobaczy... Chcialabym bardzo by serwis eforsa sie do tego ustosunkował i wyjaśnił całą zaistaniałą sytuacje. Mam nadzieje ze te leady z dnia 19 .05 będą zliczone ..


RE: Problemy, awarie, błędy - 099989 - 20-05-2017 10:03

(19-05-2017 23:46)kizunka78 napisał(a):  Wkurza mnie fakt ze jak pisze się na czacie do suportu odpowiedz jest zawsze jedna " Nie ma zadnych problemow " lub " spadek leadow to za pewne pogoda " a okazuje sie ze leady nie są naliczane dzis to juz wybitnie ... totalna zlewka znikoma pomoc ... wymyslanie powodów dla nich korzystnych by tylko user sie nie zorientował ze mimo płynnego ruchu tych leadow nie zobaczy... Chcialabym bardzo by serwis eforsa sie do tego ustosunkował i wyjaśnił całą zaistaniałą sytuacje. Mam nadzieje ze te leady z dnia 19 .05 będą zliczone ..



Cała Eforsa. Jak jest dobrze, to jest dobrze, a jak się pierdzieli, to zawsze, przed weekendem i nic nie mogą z tym zrobić, bo się zasłaniają, tym, że nie informatycy nie pracują, w weekend, kogo oni zatrudniają, bezdomnego czy jak. Serwis, który zarabia moża, by powiedzieć, że aktulanie najwięcej, po tych zawirowaniach, a nie potrafi, wezwać, informatyka, zapłacić, mu za kilka godzin pracy, żeby zobaczył, gdzie jest problem, bo to, że macie problem z operatorami, to jedno, ale jak wytłumaczycie, mi to, że mi wizyty stoją, praktycznie w miejscu, sami nabijacie, te wizyty i leady czy jak. Bo nie rozumiem. Klikało, kilku moich znajomych w moje linki, nawet nowo tworzone i nic. Raz na kilka, godzin ruszy się o kilka i tyle xd . Btw dzisiaj 2 leady xd, nie wiadomo skąd . A ten wasz czat to chyba działa tylko wtedy, kiedy musi, bo aktulanie chciałbym podpytać, dziewczyny o co dokładnie chodzi, to nie mogę, bo pewnie mają, wolne xd


RE: Problemy, awarie, błędy - Karewer - 20-05-2017 10:17

(19-05-2017 23:46)kizunka78 napisał(a):  Wkurza mnie fakt ze jak pisze się na czacie do suportu odpowiedz jest zawsze jedna " Nie ma zadnych problemow " lub " spadek leadow to za pewne pogoda " a okazuje sie ze leady nie są naliczane dzis to juz wybitnie ... totalna zlewka znikoma pomoc ... wymyslanie powodów dla nich korzystnych by tylko user sie nie zorientował ze mimo płynnego ruchu tych leadow nie zobaczy... Chcialabym bardzo by serwis eforsa sie do tego ustosunkował i wyjaśnił całą zaistaniałą sytuacje. Mam nadzieje ze te leady z dnia 19 .05 będą zliczone ..

Napisali, że nie otrzymywali notyfikacji od operatorów, a leady zostaną doliczone w poniedziałek.


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 20-05-2017 17:10

Wpadły Wam dziś jakieś leady MT ?