Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - mahuzz - 03-05-2017 20:02

Po chwili się ładuje, ale statystyki leżą...


RE: Problemy, awarie, błędy - ogarnijcie - 03-05-2017 20:08

Ogarnijcie w końcu te serwery, bo co chwile zamulają programy, playery i całość co wpływa na zarobek... tyle czasu i nic sie nie zmieniło...


RE: Problemy, awarie, błędy - Firael93tpi - 07-05-2017 22:03

Nie mogę się zalogowac..

myeforsa.pl/#/
myeforsa.pl/#/login
myeforsa.pl/#/

itd


RE: Problemy, awarie, błędy - patrykkx - 07-05-2017 23:34

Twoje konto zostało zablokowane, ktoś już coś pisał o tym. Najlepiej to będzie jak zadzwonisz do eforsy albo pisz maila. (ewentualnie stara eforsa - tam się zaloguj i czat)


RE: Problemy, awarie, błędy - Gogli - 08-05-2017 04:32

Halo eforsa... Da rade się jakoś zalogowac czy nie bardzo? Już 2 tygodnie nie mogę. Wink Cały czas zacina przeglądarkę przy logowaniu


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 08-05-2017 11:16

(08-05-2017 04:32)Gogli napisał(a):  Halo eforsa... Da rade się jakoś zalogowac czy nie bardzo? Już 2 tygodnie nie mogę. Wink Cały czas zacina przeglądarkę przy logowaniu

Możliwe, że system wykrył nadużycia na twoim koncie i zostało zablokowane (pewności nie mamy dopóki nie napiszesz maila podając dane). Napisz maila na [email protected], opisz gdzie promujesz i jaki materiał, my wszystko postaramy się zweryfikować. Jeśli wszystko jest ok, natychmiast konto odblokujemy.


RE: Problemy, awarie, błędy - Lanserek - 08-05-2017 11:37

(08-05-2017 04:32)Gogli napisał(a):  Halo eforsa... Da rade się jakoś zalogowac czy nie bardzo? Już 2 tygodnie nie mogę. Wink Cały czas zacina przeglądarkę przy logowaniu

Miałem podobnie i sprawa dosyć szybko została rozwiązana wstałem dzisiaj rano i konto już miałem odblokowane.

Poza tym jednak muszę przyznać, że na eforsie zarobki mam najlepsze i chociaż chwilowo się ,,obraziłem'' i przepiąłem swoje linki do innej sieci w związku z tym, że nie mogłem się zalogować na konto to i tak ładnie wpada jeszcze nie ma 13, a już jest stówka na koncie i to nawet jeśli nie działałem u nich przez ostatni tydzień. Smile

[Obrazek: 614b969697f3a7b252b69cf796e3a054.png]



RE: Problemy, awarie, błędy - Gogli - 08-05-2017 19:27

No już napisałem opisałem wszystko, myślę że to jakiś błąd bo odkad u was jestem, około 3 lata zawsze promowałem to samo i tak samo, mnóstwo kasy wypłaconej bez problemu, zawsze zero problemów ale odkad pojawiłą się nowa wersja eforsy to coś się popsuło więc dlatego cierpliwie czekam. Pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - Firael93tpi - 14-05-2017 15:30

e-mail wysłany tydzień temu i 0 odpowiedzi Xpokerface


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 14-05-2017 19:40

Wam też wyświetla BIAŁĄ STRONĘ ? ...