Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - tokaj25 - 26-03-2017 20:37

(26-03-2017 20:21)fusek napisał(a):  W panelu

Możesz napisać dokładniej gdzie? Ja nigdzie tego nie widze


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-03-2017 20:39

Tam gdzie sa wiadomosci.


RE: Problemy, awarie, błędy - batman - 26-03-2017 20:45

beda bany kazdy kto dzis promuje ms


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-03-2017 20:49

(26-03-2017 20:37)tokaj25 napisał(a):  
(26-03-2017 20:21)fusek napisał(a):  W panelu

Możesz napisać dokładniej gdzie? Ja nigdzie tego nie widze

(26-03-2017 20:45)batman napisał(a):  beda bany kazdy kto dzis promuje ms

zobaczymy, powyzej jest delikwent ktory promuje, sam sie przyznal ;d

jak to mowia - uderz w stol


RE: Problemy, awarie, błędy - Bidbar96 - 26-03-2017 20:51

Jestem rozgoryczony. Caly dzien przygotowywania się do promocji a tu psikus. Jak nie wynagrodzicie w odnowieniach jutro to na stałe przenosze sie na firesub Jerk2


@edit
przenosze sie, to jest niedopuszczalne zeby tak traktowac partnerow


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 27-03-2017 06:07

(26-03-2017 20:49)fusek napisał(a):  
(26-03-2017 20:37)tokaj25 napisał(a):  
(26-03-2017 20:21)fusek napisał(a):  W panelu

Możesz napisać dokładniej gdzie? Ja nigdzie tego nie widze

(26-03-2017 20:45)batman napisał(a):  beda bany kazdy kto dzis promuje ms

zobaczymy, powyzej jest delikwent ktory promuje, sam sie przyznal ;d

jak to mowia - uderz w stol

Bany to jedynie ostateczność, zawsze dajemy szansę Partnerom na wyjasnienia. Wyjątkowe sytuacje zdarzają się (zadziwiająco, że ten temat teraz się pojawia, bo ostatnimi czasy takich sytuacji jest, faktycznie, więcej) czasem musimy reagować natychmiastowo (zwłaszcza jeśli nadużycia zgłoszone są przez podmioty trzecie w postaci spółek posiadających prawa do transmisji np. wydarzeń sportowych, czyli Polsat, TVP etc), ale zwykle nie kończy się to w ten sposób. Bany posypia się jedynie za skrajne nadużycia, które generują fale reklamacji, lub są prawnie podejrzane. Dla przykładu masowe ręczne aktywowanie kodów, lub ich wyłudzanie od użytkowników nieświadomych kosztów SMS premium i niemających możliwości przeczytania stopki i regulaminu usługi. Liczymy też na to, że w pewnych sytuacjach pomożecie nam w wykrywaniu takich sytuacji. Skrajne nadużycia mogą bowiem powodować poważne konsekwencje dla Nas wszystkich jako społecznoości.


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 27-03-2017 08:27

Wszystkie problemy są przez pewną sieć afiliacyjną, która nie przejmowała się za bardzo tym w jaki sposób zarabiają ich użytkownicy. Dla nich ważna była i jest ilość $$$ niż zgodność z prawem i bezpieczeństwo własne jak i użytkowników...
Wszystkie akcje... RTV AGD, Agata Meble... Pudzianowski, Kuba Wojewódzki i tak dalej...
to akcje pochodzące z M----K---, ta cała ich administracja jak widziałem to kultury nie posiada w pewnych sprawach.

Ogółem sam do nich pisałem i dawałem dowody (screeny z odnośnikami do ich programów), aby zaczęli się interesować to w jaki sposób ich użytkownicy prowadzą akcje na facebook'u. Przez to Niebezpiecznik ma o czym pisać i w końcu dojdzie do tego że SMS Premium przejdą do historii.
Teraz przez jedną sieć wszyscy to odczuwają.

M----K--- sieć, która nie chroni swoich użytkowników.

Według mnie tamta sieć powinna zniknąć z każdego forum o zarabianiu przez neta.


RE: Problemy, awarie, błędy - mateusz2045 - 27-03-2017 08:47

(27-03-2017 08:27)id-user napisał(a):  Wszystkie problemy są przez pewną sieć afiliacyjną, która nie przejmowała się za bardzo tym w jaki sposób zarabiają ich użytkownicy. Dla nich ważna była i jest ilość $$$ niż zgodność z prawem i bezpieczeństwo własne jak i użytkowników...
Wszystkie akcje... RTV AGD, Agata Meble... Pudzianowski, Kuba Wojewódzki i tak dalej...
to akcje pochodzące z M----K---, ta cała ich administracja jak widziałem to kultury nie posiada w pewnych sprawach.

Ogółem sam do nich pisałem i dawałem dowody (screeny z odnośnikami do ich programów), aby zaczęli się interesować to w jaki sposób ich użytkownicy prowadzą akcje na facebook'u. Przez to Niebezpiecznik ma o czym pisać i w końcu dojdzie do tego że SMS Premium przejdą do historii.
Teraz przez jedną sieć wszyscy to odczuwają.

M----K--- sieć, która nie chroni swoich użytkowników.

Według mnie tamta sieć powinna zniknąć z każdego forum o zarabianiu przez neta.

To sama ADMINISTRACJA mk tak promowała programy.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 27-03-2017 08:59

To fakt, są liczne artykuły i inne dowody i to wywołało FALĘ, której konsekwencje będziemy odczuwać przez jakis czas jeszcze. Ale my zawsze reagowaliśmy na nadużycia jesli były zgłaszane (nie tylko przez partnerów, ale zwłaszcza przez podmioty trzecie) i łagodziliśmy sytuację, pokrywaliśmy koszta etc, starając się w każliwy możliwy sposób chronić Partnerów.


RE: Problemy, awarie, błędy - tokaj25 - 27-03-2017 19:29

(26-03-2017 20:49)fusek napisał(a):  zobaczymy, powyzej jest delikwent ktory promuje, sam sie przyznal ;d

jak to mowia - uderz w stol

O mnie piszesz? Widze jesteś mistrzem dedukcji Big Grin

Zapytałem sie jedynie gdzie jest zakaz MŚ opisany na eforsie bo ja nigdzie nie widzę. Możesz podać w którym punkcie w aktualnościach?