Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 09-08-2014 14:57

a zlicza w ogóle komu rejestracje? bo tak nieprawdopodobnie wizyty wpadają rejestracji null ? Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - miszka12 - 09-08-2014 15:18

Generalnie konwersja na eforsie baaardzo spadła, jak jeszcze do lipca wahała się u mnie ok 1,2 % , tak w wakacje mam ok 0,3 - 0,6 %.. Dziś też wizyty ok, a o aktywacji już nie wspomnę - tragedia.. może po wakacjach ruszy Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 09-08-2014 15:21

a ja poraz kolejny widze błąd bazy danych eforsy - Nie jestem pewny czy rzeczywiście nic nie wpada, z resztą może jak ostatnio nie zlicza rejestracji a aktywacje pokaże z opóźnieniem jak 2dni temu z full hd, gdzie przed 24 wpadły mi 2 leady bez rejestracji oO Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - xjointmanx - 09-08-2014 16:06

Ile to kur... może trwać że tak muli wszystko i jak tu mają rejestracje wpadać jak nie da rady wejść na żaden program !!


RE: Problemy, awarie, błędy - UmCyK - 09-08-2014 16:32

Po przejsciu na strone Suba wyskakuje biała strona Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 09-08-2014 16:36

Pracujemy nad tym intensywnie! Administratorzy są postawieni na nogi wraz z grupą programistów.
Niestety konkurencja postanowiła przeprowadzić nowe ataki na serwery. Wygramy z tym!


RE: Problemy, awarie, błędy - UmCyK - 09-08-2014 16:39

Mamy nadzieję.

Powodzenia!


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 09-08-2014 17:24

Coś aktywacje dzisiaj nie wpadają ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - fato - 09-08-2014 17:36

(09-08-2014 16:36)eforsa napisał(a):  Pracujemy nad tym intensywnie! Administratorzy są postawieni na nogi wraz z grupą programistów.
Niestety konkurencja postanowiła przeprowadzić nowe ataki na serwery. Wygramy z tym!


oki dajcie znać jak się uporacie !!!


RE: Problemy, awarie, błędy - dawidzcs - 09-08-2014 19:12

to ja poczekam, az wszystko wroci do normy, to zaczne promowac !: )