Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 24-10-2016 06:23

Jesteśmy w stałym kontakcie z operatorami w tej kwestii. Awaria sieci telekomunikacyjnych była globalna i wciąż walczą z jej konsekwencjami. Zalegle leady zostana z pewnością wyrównane, prosimy tylko o cierpliwość ponieważ dopóki nie spłyną notyfikacje od poszczególnych operatorów nie jesteśmy nic w tej kwestii zrobić. Pisaliśmy już wyżej o tym, że z doświadczenia wiemy, że tego typu awarie u operatorów i walka z ich efektami trwają dość długo, czasem nawet tydzień lub dwa. Prosimy, pamietajcie, że dla nas takie opóźnienia i brak notyfikacji to również gigantyczna strata. Wina nie leży po naszej stronie, a gdybyśmy mieli na tę całą sytuację jakikolwiek wpływ, to już dawno byśmy się z tym kryzysem uporali i informowali Was na bieżąco co do postępów. Jedyne co możemy wam w tym momencie powiedzieć to to, że jesteśmy w stałym kontakcie z operatorami i oni nas również zapewniają, że wszystko zostanie przywrócone do normy najszybciej jak to tylko możliwe - niestety nie precyzują kiedy konkretnie to nastąpi.


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 24-10-2016 09:22

(24-10-2016 01:42)namo napisał(a):  Plus/Cyfrowy Polsat ma duży udział w rynku telekomunikacyjnym i nie spływające statystyki od nich mogą być odczuwalne. Kiedyś już była taka awaria w Eforsie i jak przyszła kumulacja to myślałem, że to nie moje konto :-)
To pozostaje uzbroic sie nam w cierpliwosc. Troche mnie pocieszylesWink

Eforso naprawilo sie? &Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - dzenus - 24-10-2016 11:45

raczej sie nie naprawiło bo dziś też odnowienia słabo wpadają Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 24-10-2016 12:19

Dostaliśmy wstępne informacje, że dzisiejsze odnowienia spływaja już normalnie (pamiętajcie jednak, że spływaja one równiez po północy, więc cierpliwości). Teraz czekamy jedynie na te zaległe i gdy tylko otrzymamy notyfikacje o wszystkim Was poinformujemy.


RE: Problemy, awarie, błędy - knurr - 10-11-2016 08:25

w programie serialefilmy.pl jak sie oglada na telefonie nie widac całego ekranu/strony mozecie to zrobic dobrze pod telefony w ten sposób konwersja wzrosnie a tak odstrasza


RE: Problemy, awarie, błędy - knurr - 13-11-2016 17:10

mam ustawione taryfe go15 a wpada od dwuch dni stawka mtok 9zł z podwójnej weryfikacji czemu nie wpada mi najpierw 7,50zł a potem 9zł tak jak zawsze?

mam przez to bardzo niskie zarobki niewiem co to za błąd jest wpada mi tak na pobierzgo.pl i fullplayer


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 14-11-2016 12:08

(13-11-2016 17:10)knurr napisał(a):  mam ustawione taryfe go15 a wpada od dwuch dni stawka mtok 9zł z podwójnej weryfikacji czemu nie wpada mi najpierw 7,50zł a potem 9zł tak jak zawsze?

mam przez to bardzo niskie zarobki niewiem co to za błąd jest wpada mi tak na pobierzgo.pl i fullplayer

Tutaj niestety wina leżeć może już po stronie operatorów: jak wiesz Mt Ok pojawia się przy włączonej opcji podwójnej weryfikacji i wygląda to tak, że czasami, gdy użytkownik zapisuje się w niewielkim odstępie czasu do dwóch subskrypcji to operator nie zawsze rozpatruje je w dokładnie takiej kolejności jak powinien, więc możliwe że jako pierwszą zaliczyli mt ok i na tą drugą nie wystarczyło już środków na koncie.


RE: Problemy, awarie, błędy - Czaq - 15-11-2016 07:47

Eforso, czy odnowienia mogą byc wyswietlane w panelu uzytkownika(Lista leadów) jako subskrypcja?(tak jak przy zapisaniu).
Wczoraj ok. 10-11 wpadło mi z 5leadów gdzie zawsze jest ok tyle z odnowien Wink Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy mam rozumiec to jako przypadek i niezłą konwersje w tym dniu czy po prostu inne naliczenie lub jakis mały "błąd".
Pozdrawiam


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 15-11-2016 09:51

(15-11-2016 07:47)Czaq napisał(a):  Eforso, czy odnowienia mogą byc wyswietlane w panelu uzytkownika(Lista leadów) jako subskrypcja?(tak jak przy zapisaniu).
Wczoraj ok. 10-11 wpadło mi z 5leadów gdzie zawsze jest ok tyle z odnowien Wink Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy mam rozumiec to jako przypadek i niezłą konwersje w tym dniu czy po prostu inne naliczenie lub jakis mały "błąd".
Pozdrawiam

Sprawdzimy na wszelki wypadek i odezwiemy się na PW Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - Vasaki - 29-11-2016 10:56

Mam pytanie dotyczace generowania linkow i zmiennych.
Mimo ze mam włączony nowy system landing page (nowy popup) to wywala mi ludzi na sms premium (gdy mam ustawiona zapis do subskrypcji). Jak chwile postoi na stronie ktoś (5-7 sekund) to dopiero wczytuje sie nowy popup.

Trudno to wytlumaczyc, po prostu jak gdyby za wolno chodzilo Tongue