Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkp - 22-10-2016 15:18

450 wejść i 1 lead co zawsze miałem już o tej porze ok. 5/7 nawet ... Wszystko jest ok????

Mi się wydaje, że to po poprzednim ataku teraz są takie akcje spadek konwersji itd... Być moze nieuczciwa konkurencja wykradla tokeny (notyfikacje??)


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkp - 23-10-2016 08:42

Sprawdzałem, i jeśli ktoś poda swój nr w formularzu to sms z kodem przychodzi bardzo późno z długim delayem dlatego też ludzie nie chcą czekać i wychodza ze strony a pozniej nie wracają....

Zapewne to wina operatora. Jakies info>??


RE: Problemy, awarie, błędy - nitro23 - 23-10-2016 13:25

Potwierdzam. Od ponad tygodnia konwersja spadła na łeb na szyje, jakieś 4-5 razy. Tragedia.


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 23-10-2016 15:43

(23-10-2016 13:25)nitro23 napisał(a):  Potwierdzam. Od ponad tygodnia konwersja spadła na łeb na szyje, jakieś 4-5 razy. Tragedia.

niestety cos sie popsulo


RE: Problemy, awarie, błędy - Czaq - 23-10-2016 15:49

U mnie wszystko okay Smile a nawet lepiej niż kiedykolwiek Wink pomyślcie panowie może o zmianie niszy Cool


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkp - 23-10-2016 22:12

Uwierz mi, że niszę mam dobrą i zawsze przy takim trafficu miałem o 50% więcej leadów więc napewno coś jest na rzeczy tym bardziej ze w pon na odnowieniach było wiadać. A co najlepsze nikt nie robi nic z tym aby to wszystko ruszyło pełną parą jak wcześniej...


RE: Problemy, awarie, błędy - grubyst - 23-10-2016 22:55

Przecież eforsa napisała,ze operator Plus ma jakieś problemy i do tygodnia powinny być wyrównane brakujące leady.


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkp - 24-10-2016 00:02

Kiedy tak pisali i gdzie?


RE: Problemy, awarie, błędy - dawaj_kase - 24-10-2016 00:36

Mija tydzień a nie było wyrównania zaległych odnowień, zobaczymy jak będzie jutro.


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 24-10-2016 01:42

Plus/Cyfrowy Polsat ma duży udział w rynku telekomunikacyjnym i nie spływające statystyki od nich mogą być odczuwalne. Kiedyś już była taka awaria w Eforsie i jak przyszła kumulacja to myślałem, że to nie moje konto :-)